Предлагам: Продавам списък с над 800 сайта

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Списък със сайтове в които можеш да си пратиш статията с линк и да ти я качат срещу определена от тях цена- съдържа Линк към сайта - цена за услугата - мейл за връзка.

Продавам списък с над 800 сайта от Български сайтове , списъка го събирам от 2 години има много сайтове в него, има такива които се повтарят но са на различна цена поради причината,че доста от колегите препродавата сайтовете.... работя по него от 2 години и го обновявам често има доста силни сайтове на ниска цена има и сайтове с много надута цена, тоест имате избор.

Списъка съдържда около 1000-1200 сайта с повтарящисе сайтове на различни цени, СПИСЪКА ПРЕДСТАВЛЯВА -име на сайта и връзка с него - мейл или телефон !, Не го редактирам да няма повтарящ се сайт, поради причината, че ако даден човек спре да предлага сайта ,можеш да се свържеш с друг които предлага същия сайт, ВИЕ СЕ СВЪРЗВАТЕ С ТЯХ ако някой прояви интерес цената на списъка е 30 лв. по револют, банков превод или еконт.

272660364_10222163588182267_4218785501131668165_n.jpg

Последно редактирано:

dertre

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Продавам списък с над 400 сайта от Български новинарски сайтове , блогове , страници и т.н списъка го събирам от 2 години има много сайтове в него, има такива които се повтарят но са на различна цена поради причината,че доста от колегите препродавата сайтовете.... работя по него от 2 години и го обновявам често има доста силни сайтове на ниска цена има и сайтове с много надута цена, тоест имате избор.

Списъка съдържда около 800-900 сайта с повтарящисе сайтове на различни цени, СПИСЪКА ПРЕДСТАВЛЯВА -име на сайта и връзка с него - мейл или телефон !, не ми се занимава да го редактирам да няма повтарящ се сайт, нека се види кои на каква цена го препродава, ВИЕ СЕ СВЪРЗВАТЕ С ТЯХ ако някой прояви интерес цената на списъка е 30 кинта по револют, банков превод или еконт.

272660364_10222163588182267_4218785501131668165_n.jpg
Само аз ли не разбрах какво продаваш ?

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Само аз ли не разбрах какво продаваш ?
списък със сайтове в които можеш да си пратиш статията с линк и да ти я качат срещу определена от тях цена , или иначе казано събрал съм сайтовете ако те мързи сам да търсиш всички тези сайтове и оферти купуваш списъка :)

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
списъка съдържа около 1000 сайта , има такива които се повтарят дори и на половина да са пак са 400-500 сайта написано е -
ЛИНК на сайта - цена за статия - връзка със сайта
не съм писал домейн рейтинг защото ги проверявам преди да работя с тях и не съм записвал никакви други информации за сайтовете

Whisky

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър ресурс. Няма да свърши всичката работа вместо вас, но ще ви помогне в процеса, като ви спести време за проучване.

Good value

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
В списъка съм добавил нови сайтове , добавям също и DR на сайта , ъп

Горе