Предлагам: Продавам списък с над 800 сайта

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам списък с над 800 Български сайта (новинарски, информационни , блогове магазини и други) в който може да си закупите линк билдинг статии , списъка го събирам повече от 2 години има много сайтове в него, обновявам често има доста силни сайтове на ниска цена има доста различни сайтове на различна тематика. Има сайтове който се повтарят но се предлагат на различни цени от различни хора, не съм ги махнал умишлено защото с времето някой спират да ги предлагат и имаш връзка с друг човек който ги предлага същите сайтове, възможно е с времето да имат промяна в цената на услугите.

Списъка съдържда около 1000-1200 сайта - линк към сайта и връзка с него (мейл или телефон ) на доста от сайтовете съм добавил и домейн рейтинг , мога да предложа и услуга като аз се свързвам със сайта и намирам копирайтер за статията от вас се изисква само да заплатите услугите, ако някой прояви интерес цената на списъка за сега е 30 лв. плащането става по револют, банков превод или еконт.
272660364_10222163588182267_4218785501131668165_n.jpg

Capture.jpg

Последно редактирано:

dertre

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Продавам списък с над 400 сайта от Български новинарски сайтове , блогове , страници и т.н списъка го събирам от 2 години има много сайтове в него, има такива които се повтарят но са на различна цена поради причината,че доста от колегите препродавата сайтовете.... работя по него от 2 години и го обновявам често има доста силни сайтове на ниска цена има и сайтове с много надута цена, тоест имате избор.

Списъка съдържда около 800-900 сайта с повтарящисе сайтове на различни цени, СПИСЪКА ПРЕДСТАВЛЯВА -име на сайта и връзка с него - мейл или телефон !, не ми се занимава да го редактирам да няма повтарящ се сайт, нека се види кои на каква цена го препродава, ВИЕ СЕ СВЪРЗВАТЕ С ТЯХ ако някой прояви интерес цената на списъка е 30 кинта по револют, банков превод или еконт.

272660364_10222163588182267_4218785501131668165_n.jpg
Само аз ли не разбрах какво продаваш ?

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Само аз ли не разбрах какво продаваш ?
списък със сайтове в които можеш да си пратиш статията с линк и да ти я качат срещу определена от тях цена , или иначе казано събрал съм сайтовете ако те мързи сам да търсиш всички тези сайтове и оферти купуваш списъка :)

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
списъка съдържа около 1000 сайта , има такива които се повтарят дори и на половина да са пак са 400-500 сайта написано е -
ЛИНК на сайта - цена за статия - връзка със сайта
не съм писал домейн рейтинг защото ги проверявам преди да работя с тях и не съм записвал никакви други информации за сайтовете

Whisky

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Добър ресурс. Няма да свърши всичката работа вместо вас, но ще ви помогне в процеса, като ви спести време за проучване.

Good value

beginerseo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
В списъка съм добавил нови сайтове , добавям също и DR на сайта , ъп

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Това 370лв за ka6tata.com цена да си купиш целия сайт ли е :D
сори, не се сдържах :D