Продавам спортен сайт

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,

Продавам сайта http://primerabg.com

Сайта е изграден на Джумла 1.5 и предлага

- игра с прогнози
- фен форум
- новини в различни рубрики
- меню на всеки отбор с възможност за промяна
- точкова система ( възможност за печелене на точки различни от тези от прогнозите) Дават се точки за пост във форума, влизане в група, писане на статия и т.н
- видео, фотогалерия, чат, фен магазин за обмен на точките
- планувано е даване на информация за мачове на живо
- приходи няма, посещенията дневно са около 10


Може да видите сайта отвътре с
user: demo
pass: demo

Пускам сайта на търг от 1лв. с опция да се купи веднага.

ЦЕНА: 1лв (Стъпка: 50лв.)
КУПИ СЕГА: 750лв



Край на търга 15 септември(сряда) 23:55ч.
 
От: Продавам спортен сайт

50 лева :)

Стъпката е 50 лева бе, не е 49, трябва да предложиш 51 лева :)
 
От: Продавам спортен сайт

Покачвам на 52 лева ^_^
Трябва да преложиш 101 лв. Не четете ли...
 
От: Продавам спортен сайт

"планувано е даване на информация за мачове на живо" това ми е интересно както е и къде мога да го видя?
 
От: Продавам спортен сайт

например тук

:) хм то си било лайвскор, аз си го представях малко по-подруг начин, както и да е мерси :)
 
От: Продавам спортен сайт

:) хм то си било лайвскор, аз си го представях малко по-подруг начин, както и да е мерси :)

точно мачове на живо са си
в момента ..... 16:00Ireland - Canada
Live Streaming Video Football : International Tournaments Thursday (09 September) 16:00 (GMT -4.0) Fifa U17 Womens World Cup 2010
иначе, да, има и резултати
 
От: Продавам спортен сайт

Ще направя отстъпка 1лв. текущата цена е 100лв.
Информация за мачове на живо лесно може да бъде намерена.
 
От: Продавам спортен сайт

Сайтът е продаден на човек, нерегистриран във форума. Благодаря на всички включили се в търга. Цената ще остане в тайна.

Поздрави,
Емил
 
От: Продавам спортен сайт

Интересно. Уж търга е за хората във форума и изведнъж....То си е твоя работа, но малко некоректно най малкото това "Край на търга 15 септември(сряда) 23:55ч".....но пак казвам, твоя си работа.
 
От: Продавам спортен сайт

Доста некоректно от страна на продавача. Така като гледам, вероятноста да не е бил доволен от достигнатата до момента цена и да е "смъкнал" чрез несъщестуваща продажба обявата е повече от голяма.
Ако наддавах в подобен търг, със сигурност бих лепнал -itrader зареди това поведение, най-малкото защото продавача можеше да упомене, че се води и друг вид опит за продажба на сайта и има други заинтересовани освен пишещите във форума.
 
От: Продавам спортен сайт

Аз за това и писах, не съм наддавал и не съм пряко ощетен, но и аз бих лепнал отрицателен itrader, даже ще посъветвам участниците да го направят за да се отличават такива продавачи...
 

Горе