Продавам статии за вашите сайтове

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Продавам статии за вашите сайтове. Статиите са писани от моят екип от копирайтъри, и са на теми, които се четат и предизвикват интерес. Всички статии са проверени с Адвего за уникалност. Цената на статиите е 1 лев за 100 думи.

Ще има намаления ако се вземат статии в пакети. За конкретни оферти на ЛС.

Заплащане: Пейпал, Еконт, Банков път
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии за вашите сайтове

Благодаря за интереса, целия пакет статии е продаден. Очаквайте в бъдеще още интересни предложения.

Също така, ако се нуждаете от статии за вашите сайтове - свържете се с нас. Най-добрите копирайтъри ще работят за вас.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии за вашите сайтове

Продадени.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии за вашите сайтове

Изключително не професионално работа от @Странникът. Получих не добре написана статия и при молба за корекция получих обиди и закани. Едва ли не аз съм виновен, че ми е написана статията некадърно.
Цените са добри, сроковете се спазват, но до там!
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Получих не добре написана статия и при молба за корекция получих обиди и закани.

Статията си е написана много добре, а ти лъжеш - не си молил за корекция! Също така си и некоректен и спестяваш подробности: След като ти пратих статията изрично те питах ако има грешки да ги оправим. А ти прие статията, публикува я в сайта си и едва тогава почна да се оплакваш. Това от теб е най-малкото некоректно поведение, а така също и лъжеш, защото както споменах никога не си искал да редактираме статията!

А тук от прикачения файл, който прилагам всеки може сам да види и да се убеди, че ти лъжеш. Много добре се вижда, че когато ти изпратих статията, изрично те попитах да я погледнеш и ако има някакви забележки, нередности да ги оправим. А ти какво направи? А? Прие статията, публикува я, и едва тогава почна да ми пращаш на ЛС, че не била добре, че редакторката ти била имала някакви забележки. Даже и така да е, ти се отнесе некоректно, публикува статията, не си искал да я редактираме. А всъщност досега, до този момент същите тези грешки не са оправени!

Ето за това харесвам комуникацията във форума и само така комуникирам с клиенти, защото винаги мога да докажа когато някой друг лъже, както ти в случая!

2.jpg

Сега приказвах, проведох консултация със специалист, според когото цитирам: "има поне пет пунктоационни грешки, има една, две стилистични нередности". Всичко това аз не го знам и няма как да го знам, понеже не аз пиша статиите и не съм филолог, но въобще не приемам критиката, че предлагам некачествени, некоректни услуги, още повече, че изрично съм питал за качество и да направя промени ако има забележки, забележки нямаше, работата е приета и публикувана.

Явно статията има някой дребни грешки, допуснати от копирайтъра, но това не беше начина за комуникация от поръчителя, той вместо да пожелае да ги поправя за моя сметка, прие и одобри работата. Доказателствата са на лице, всеки сам може да си направи изводите кой лъже и кой не.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии за вашите сайтове

Абе много си интересен Страник ли си какъв си. На мен като ми пращат статии, нито мога да ги проверя на момента, нито е моя работа да ги проверявам. Има си хора за това, а и понякога е невъзможно веднага да се провери качеството на работа. Аз получавам по 10 статии с по 500 думи. Проверяват се като им дойде времето. А ти като продаваш Негодна продукция прибра парата нали. Ей тарикат на дребно си. Как може от 100 годино да си във форума, а не растеж, даже потъваш надолу...
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

DonMakaveli - с теб не съм работил, напротив, така, че не си компетентен да даваш мнение.
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Абе много си интересен Страник ли си какъв си. На мен като ми пращат статии, нито мога да ги проверя на момента, нито е моя работа да ги проверявам. Има си хора за това, а и понякога е невъзможно веднага да се провери качеството на работа. Аз получавам по 10 статии с по 500 думи. Проверяват се като им дойде времето. А ти като продаваш Негодна продукция прибра парата нали. Ей тарикат на дребно си. Как може от 100 годино да си във форума, а не растеж, даже потъваш надолу...
T.e. като купуваш нещо не гледаш какво купуваш :lol: А ако това не е твоя работа, не знам чия е :shock:
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

T.e. като купуваш нещо не гледаш какво купуваш [emoji38] А ако това не е твоя работа, не знам чия е :shock:
Аз купувам от копирайтъри с които работя дългосрочно. Не можа ли да се досетиш сам? Но и дори да не е така, старият потребител е гарант за безкомпромисно добър бизнес. Проверка веднага, след 5 дена или 20, няма значение - грешките трябва да се фиксват.
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Проверка веднага, след 5 дена или 20, няма значение - грешките трябва да се фиксват.

DonMakaveli - Точно така, грешките се фиксват, оправят се, с това съм съгласен. Относно качеството - доказал съм многократно, че съм коректен, и с посочения от мен скрийн показвам, че пак съм постъпил коректно. Предал съм статията, казал съм, че съм я проверил за грешки, изрично попитах ако той като клиент има някакви забележки да каже, ще ги отстраним. Нямаше забележки, статията беше приета и публикувана и едва след това ми се отправиха критики, като пак не пожела да ги редактираме. Добре, едно е да се отправят критики, но ако е недоволен от нещо, защо го ползва, защо не пожела да се поправи? В края на краищата, всеки греши, няма безгрешни, ние също грешим, грешките се поправят. Много е лесно да се хвърлят обвинения, най-лесното беше да ми напише: “Имам забележки към статията, би ли ги поправил?” А той не го направи.

Ако той като клиент се чувства ощетен, да се обади, ще го компенсираме с 2 безплатни статии. А аз смятам темата за изчерпана и повече няма да пиша в нея по този случай.

А с теб DonMakaveli доколкото помня не съм работил, и затова не може да знаеш и да ми даваш оценки, теб не съм те обиждал, за да обиждаш и ти.
 
Последно редактирано:
От: Продавам статии за вашите сайтове

T.e. като купуваш нещо не гледаш какво купуваш :lol: А ако това не е твоя работа, не знам чия е :shock:

Коментара ти е нелеп! Страника иска парите напред. т.е. не гледаш какво купуваш! И после като напишеш пропуските и вместо да приеме критиката и да си подобри работата, почва да ми обяснява колко е велик и колко съм тъп. Как да ти кажа прилича ми на селски тарикатлък.

Може да се защити разбира се, като покаже дипломите и постиженията на копирайтърите. За такива претенции би трябвало да имат поне няколко филологии и статии в поне 5 от най-известените ежедневници.
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

А колкото до въпросната статия, хубаво е да се уточни, че точно заради нашата статия сайта на Стъкления е класиран в серпа на първа страница по едно нашумяло събитие, отгоре на това сайта му е класиран в ниша, в която сайта му няма нищо общо, и като капак на всичко - сега погледнах, нашата статия е обявена за най-четена статия в неговия сайт, като е изведена на първо място в каре: "Популярни статии".

Това говори много за качеството на продукта, който предлагаме.
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Да, така е! Просто знам как да направя една статия топ и да я кача в церпа. ;)
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Да, така е! Просто знам как да направя една статия топ и да я кача в церпа. ;)

Да, знаеш, с чужд труд! Толкова "лоша статия" сме написали, че благодарение на нашия труд сайта ти постигна тези резултати!
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Ей, прави разлика между качествена статия и качествен сайт. В случая качествен е сайта. Моите служители бяха качили снимка с правописна грешка в страница във ФБ и същата беше споделена десетки хиляди пъти. Това означава ли, че снимката е качествена. Напротив страницата ми е стабилна, както и замисъла на снимката. Друг е въпроса за СРАМЪТ, когато тя се споделя с правописни грешки и така още повече достига до хора, които биха си казали "тия колко са смотани", както и в този случай би станало...
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Коментара ти е нелеп! Страника иска парите напред. т.е. не гледаш какво купуваш!
Ако даваш пари напред на човек, с който не си работил преди, проблемът не е в човека.
 
От: От: Продавам статии за вашите сайтове

...
Сега приказвах, проведох консултация със специалист, според когото цитирам: "има поне пет пунктоационни грешки, има една, две стилистични нередности"...
Ма верно ли специалист си цитирал? :-o
 
От: Продавам статии за вашите сайтове

Noke - мерси, че ми вдигаш темата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе