Продавам супер проект

От: Продавам супер проект

Аз търсех нещо такова, обаче си взех флашка-ключодържател и всичките ми проблеми се решиха.
 
От: Продавам супер проект

да решил си проблема хаха как си знаех че ще се появят "разбирачите" ръгаш ли флашката в телефона :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам супер проект

добре... ще му кажа :)

напиши нещо за унико... само тази услуга ми се струва интересна. А ти даже не си я споменал.
 
Re: От: Продавам супер проект

да решил си проблема хаха как си знаех че ще се появят "разбирачите" ръгаш ли флашката в телефона :)

Абе щях да пропусна да коментирам в тая тема, ама арогантното ти отношение ме предизвика да драсна един кратък отговор.
Да! Ръгам флашката си в телефона, проблем?
За да се ограмотиш, понеже явно не си наясно, че това е възможно, чети следните линкове:
http://en.wikipedia.org/wiki/USB_On-The-Go
Една ей такава джаджа - http://www.techbuy.com.au/product.a...parentId=MOBILE_PHONES_ACCESSORIES_-_CHARGERS
И кернел, който трябва да има библиотеките (MIUI поддържа това).

По темата:
Маверик: http://wiki.eyeos.org/EyeControl#Managing_Groups
 
От: Продавам супер проект

Започна се ......дай сега всички да напишат какви алтернативи има услугата ....винаги може да се измисли алтернатива на услугата има и чужди сайтове dropbox и тнт има и подобни www.cloudme.com (безплатна 3гб място реклами ограничение на файл 25мб)...........не откриваме топлата вода .......предложим съм просто оферта който има интерес да пита стига спамене......имал съм над 10 платени услуги с по над 5к юзъри като съм предлагам пълни глупости......... проста сметка показва готина услуга 500 абоната по 10лв 5000лв на година.....
 
Последно редактирано:
Не съм казал нищо против офертата ти, а коментирах арогантното ти поведение.
Това е форум и не ти класифицираш което и да е било мнение като спам.
Хайде със здраве и внимавай с отношението, ще си патиш от това.
 
От: Продавам супер проект

@K.Tomov - моля ти се, Maverick си го изпроси, не виждам защо се нахвърляш и ти срещу нещо.
 
От: Продавам супер проект

@K.Tomov - моля ти се, Maverick си го изпроси, не виждам защо се нахвърляш и ти срещу нещо.

А да, а бизнесмена щото пък си затрая, пак оферта с огромен потенциал и скрити милиони. Аууууу сега видях, че има и изисквания към купувача...
 
От: Продавам супер проект

312312.jpg
Аз стигнах до тук и спрях да го гледам повече... А кой ще си довери файловете на вас? Каква изградена "защита" имате, която ще спре администратора да се рови в вашите файлове (и да ви гледа голите снимки примерно) ...
 
От: Продавам супер проект

Виж файлът 2029
Аз стигнах до тук и спрях да го гледам повече... А кой ще си довери файловете на вас? Каква изградена "защита" имате, която ще спре администратора да се рови в вашите файлове (и да ви гледа голите снимки примерно) ...

Кой нас проекта не е пуснат ????
администраторският акаунт няма достъп до потребителите и тяхната информация те са си го измислили хората
иначе да това е единствения проблем на идеята ако има проблеми изобщо............. че много конспиратори има дето постоянно ги следят и им гледат информацията и голите гъ*ове ..........и в друг форум това им беше проблема на двама трима ..........никой не те кара да ставаш клиент ти сам решаваш................
 
Последно редактирано:
От: Продавам супер проект

..имал съм над 10 платени услуги с по над 5к юзъри като съм предлагам пълни глупости......... проста сметка показва готина услуга 500 абоната по 10лв 5000лв на година.....

Можеш ли да ги докажеш тези доходи? Ако това е вярно, то проекта ти е наистина много сериозен. Чак се замислям дали да не си го купя :)
 
От: Продавам супер проект

Кой нас проекта не е пуснат ????
администраторският акаунт няма достъп до потребителите и тяхната информация те са си го измислили хората
иначе да това е единствения проблем на идеята ако има проблеми изобщо............. че много конспиратори има дето постоянно ги следят и им гледат информацията и голите гъ*ове ..........и в друг форум това им беше проблема на двама трима ..........никой не те кара да ставаш клиент ти сам решаваш................
Е да де. Нали ти продаваш ОС-то и проекта. Как да убедя, че наистина няма да имам достъп до данните на клиентите ми? Какво е решението което се използва за да се реши този проблем ?
 
От: Продавам супер проект

Е да де. Нали ти продаваш ОС-то и проекта. Как да убедя, че наистина няма да имам достъп до данните на клиентите ми? Какво е решението което се използва за да се реши този проблем ?

еми няма такава опция възможност от самия акаунт администраторски .............не ти дава папките на узерите ............ся някъв болен php мастър може и да успе да влезне знам ли няма невъзможни неща ма тука говорим за доста хард кор неща
 
От: Продавам супер проект

Можеш ли да ги докажеш тези доходи? Ако това е вярно, то проекта ти е наистина много сериозен. Чак се замислям дали да не си го купя :)

мога да ти пратя снимка на мобио акаунта ми примерно ако искаш или се базикаш пак :)
 
От: Продавам супер проект

мобио ли? Те с СМС-и ли плащат? Тези 5000 чиста печалба от СМС-те ли е или имаш 1050 смс-а по 4,80. Нещо не ми е ясна схемата...
 
От: Продавам супер проект

явно не си разбрал дадох пример че съм имал къде къде по зле проекти от който съм печелил добри пари и съм имал доста узери ...........
 
От: Продавам супер проект

човекът те пита изкарва ли сайтът пари и какви, а не ти какви други по-зле проекти си имал...
 
От: Продавам супер проект

А да, а бизнесмена щото пък си затрая, пак оферта с огромен потенциал и скрити милиони. Аууууу сега видях, че има и изисквания към купувача...

Това е друг въпрос бе Xopacuo :)
 

Горе