Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте,

предлагам автентичен Facebook трафик за новинарски сайтове и портали. 100% реални български потребители.*

Цената е 0.5ст/човек (половин стотинка), като на ден мога да докарам до 10 000 човека поне за начало, като след това мога и доста повече.

Минимална поръчка - 100 000 души.

Заплащане предварително, ако не успея да ги доставя - 100% money back.

При поръчки за над 3000лв са възможни отстъпки.

Повече детайли на ЛС.

*Възможно е и трафик от други държави по договаряне.

П.С.: Да добавя, тъй като имах въпрос на лично - хората кликват НА Вашия сайт и ЗНАЯТ къде точно ще отидат, няма някакви нерегламентирани редиректи или нещо от сорта.
 
Последно редактирано:
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Само към новинарски сайтове и портали ли пращаш. Към онлайн магазини не може ли? Аудиторията каква е? Или каквото дойде...
 
Re: От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Само към новинарски сайтове и портали ли пращаш. Към онлайн магазини не може ли? Аудиторията каква е? Или каквото дойде...

Писах лично.
 
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Нещо по-малко за едно спортно новинарско блогче няма ли как да измислим? Че това 100 000 е много. Разбира се, на по-висока цена, понеже е ясно, че тази е на едро.
 
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Хммм аз ли нещо не мога да смятам или си монетаризирате сайтовете по някакви ултра печеливши начини. 1000 човека * 0.5 ст = 500ст = 5лв.
Хайде biaaro го разбирам с магазина, ама как избивате по 5 кинта на 1К ( хайде да го кажем 4 реклами = 4К ) импресии от реклама?
 
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Аз искам за брандинг, за колегите не знам.

За това ми трябвят и по-малки количества.
 
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Минималната поръчка е за 500 лева, правилно ли съм разбрал? Някакъв панел от който да се следи трафика има ли? Също така може ли примерно да се ограничи по 1000 посещения на ден?
 
Re: От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Нещо по-малко за едно спортно новинарско блогче няма ли как да измислим? Че това 100 000 е много. Разбира се, на по-висока цена, понеже е ясно, че тази е на едро.

За момента няма как, както написах по-горе. Просто всичко това е свързано с адски много работа от моя страна и просто не си заслужава.

Минималната поръчка е за 500 лева, правилно ли съм разбрал? Някакъв панел от който да се следи трафика има ли? Също така може ли примерно да се ограничи по 1000 посещения на ден?

Да, това е минималната поръчка. Ако имаш реален интерес и си склонен да се възползваш от услугата ще разбереш какъв начина за проследяване на тези посетители. :)
 
От: Re: От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

За момента няма как, както написах по-горе. Просто всичко това е свързано с адски много работа от моя страна и просто не си заслужава.

Това е ясно, за това и попитах за по-висока цена, но щом няма такава услуга, здраве да е :) Успех.
 
От: Продавам трафик - реални потребители 0.005лв на човек

Хммм аз ли нещо не мога да смятам или си монетаризирате сайтовете по някакви ултра печеливши начини. 1000 човека * 0.5 ст = 500ст = 5лв.
Хайде biaaro го разбирам с магазина, ама как избивате по 5 кинта на 1К ( хайде да го кажем 4 реклами = 4К ) импресии от реклама?

Освен с директна реклама, не виждам как ще стане. Не знам с ppc или афилиейт как се изкарват с Бг сайт 5 лв/ 1000 човечета. Особено с този фб трафик.

p.s. Фози не знам как ще стане с тази минимална поръчка - 100 000 души. Повечето хора тук разчитат ppc и надали биха "набили" 500 лв във фейсбук трафик.
 

Горе