Продавам търсачка se4ko.com

semprom

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравей.
Значи продавам ( отново ) търсачката си СЕЧКО.
Линк se4ko.com.
Търси субтитри, торенти, програми и музика.
Прави около 100-150 посещения но след последния ъпдейт ( преди 2 дена ) посещенията трябва да се вдигнат.
Продавам го защото не ми се занимава с него ... имам си други работи.

Цена 150лв.

Мерси.
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам търсачка se4ko.com

из кои сайтове търси . Възможнло ли е лесно да се добавят нови сайтове из които да търси?

mininova.org, thepiratebay.org, kaldata.com, subs.unacs.bg, subscene.com, torrentreactor.net, impulsemp3.com, emp3world.com мисля че са това :D

Може .. но за трудност .. зависи от сайта.
 
От: Продавам търсачка se4ko.com

мен много ми харесва търсачката, добре работи. Исках само да питам, ако знаеш дали има някакви правни рискове, според европейското законодателство. Нали затвориха собствениците на thepiratebay, за това че давали възможност да се свалят филми и музика
 
От: От: Продавам търсачка se4ko.com

мен много ми харесва търсачката, добре работи. Исках само да питам, ако знаеш дали има някакви правни рискове, според европейското законодателство. Нали затвориха собствениците на thepiratebay, за това че давали възможност да се свалят филми и музика

Никой нищо не ми е казвал. Незнам.
 
От: Продавам търсачка se4ko.com

Невиждам тиксо нито нищо ? как да знам колко посещения има ? нито си писал има ли някакви приходи .. невиждам, защо цената е толкова висока .. ?
 
От: От: Продавам търсачка se4ko.com

Невиждам тиксо нито нищо ? как да знам колко посещения има ? нито си писал има ли някакви приходи .. невиждам, защо цената е толкова висока .. ?

Не ползвам тиксо а Гугъл аналитик. Пиши ми в скайп да ти дам достъп да видиш посещенията сам. [ a4kataaaaa ]
А за приходите не съм слагал реклами, че да има приходи.
 
Последно редактирано:
От: Продавам търсачка se4ko.com

еми брат .. ако ми обясниш за какво ги давам тези 200 лева .. веднага ти ги давам .. тук из форума имаше една обява цена доло горе като твоята за сайт с приходи .. не големи но достатачни, че за 1 година да си си избил парите и да си доста отгоре ако ме разбираш .. системата ти не е нищо особено, дизайна още по малко .. домейна също .. така де .. ?
 
От: Продавам търсачка se4ko.com

еми брат .. ако ми обясниш за какво ги давам тези 200 лева .. веднага ти ги давам .. тук из форума имаше една обява цена доло горе като твоята за сайт с приходи .. не големи но достатачни, че за 1 година да си си избил парите и да си доста отгоре ако ме разбираш .. системата ти не е нищо особено, дизайна още по малко .. домейна също .. така де .. ?

Дизайна е просто за да може всеки интернет потребител да се ориентира. Защо трябва да е натруфен и прочие?
Системата така е не е нещо голямо. Простичко и чистичко.
Всичко си е автоматизирано. Има си скриптове ( т.н. ботове ) който се пускат с Cron Jobs който да обикалят за нови неща.

Базата данни на сайта е правена повече от месец защото трудно се индексират почти всички торенти на мининова. От другите тракери (TPB и ТorrentReactor) има по малко торенти но пак ги има ;)

И все пак с правилната реклама и можеби малко модифициране на кода може да се избият парите, че и отгоре.
Не съм хванал някой за гушата да го копува нали?

Както и да е.
Офертата важи все още.

Поздрави и лек ден.
 
Последно редактирано:

Горе