Продава се: Продавам фейсбук страници.

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте.

Продавам фейсбук страници.
Едната е 50 000 харесвания и другата също е 10 000.
Ако някой има интерес-пишете на лично.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
След като наспами всички теми и заобиколи всички правила на форума за продажба на фб страници ми се струва, че офертата е доста фейк, така че имайте едно на ум ;)
 
След като наспами всички теми и заобиколи всички правила на форума за продажба на фб страници ми се струва, че офертата е доста фейк, така че имайте едно на ум ;)
Ти пък, виж какви са симпатяги на снимката ;)
Щот тва са те, нали знаеш - Владко и АнАлия! Познавам ги от 8 клас зимната ваканция, бяхме на лагер в Пампорово :cool:
 
Ти пък, виж какви са симпатяги на снимката ;)
Щот тва са те, нали знаеш - Владко и АнАлия! Познавам ги от 8 клас зимната ваканция, бяхме на лагер в Пампорово :cool:

Големия сняг ли :D
 
Големия сняг ли :D
Не е, това беше 9-ти клас. 8-ми - не валя, само дъжд два дена и през останалото време играехме на джамини (онези стъклените топчета, ама аз щот още тогава бях отворен в кръжока Направи си сам и им ги пръсках с топчета от лагери) и така ги запомних, сигурно още ми се сърдят :cool:
П.П. Сложих линк към джамини, за по младите съфорумци! ;)
 
След като наспами всички теми и заобиколи всички правила на форума за продажба на фб страници ми се струва, че офертата е доста фейк, така че имайте едно на ум ;)
Извинявам се ако с нещо съм сгрешил.
Просто се опитвам да продам страницата.
Нищо фейк няма в това.
Още веднъж се извинявам!
 

Горе