Продавам хейтърска мрежа.

От: Продавам хейтърска мрежа.

не знам дали съм луд, но ме кефи като идея да хейтиш нещо, стига с тоя "лайк!"
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

Това го има като идея в много хора от край време.
Проблем е нашето законодателство и за това практически няма реализирани качествени проекти в тази ниша.
Този който евентуално прояви интерес да се поинтересува за това каква отговорност ще носи при собственост на подобен тип сайтове.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

Би трябвало собственикът на сайта да носи същата отговорност каквато носят и мобилните оператори за разговорите проведени в мрежата им. Тоест - никаква.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

Би трябвало, но не е така.
Ще се радвам, ако happyslacker се намеси в тази тема с извадки, понеже аз съм достатъчно мързелив и още повече ми се спи.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

Това го има като идея в много хора от край време.
Проблем е нашето законодателство и за това практически няма реализирани качествени проекти в тази ниша.
Този който евентуално прояви интерес да се поинтересува за това каква отговорност ще носи при собственост на подобен тип сайтове.

Искам да обърнеш внимание на нещо по-особенно.
Собственикът на такъв сайт няма да носи отговорност в смисъла на българското законодателство. Ти, като собственик не правиш нищо нередно.
--
Цитат от текст в сайта :
"
Всъщност, представители на горе-посочените, могат единствено да извлекат полза от съществуването на heitni.com , като чрез преглед на лесно достъпната информация в сайта, могат да направят анализ и изводи относно как биха подобрили услугите си към недоволните от тях клиенти.
"

---
т.е , ако се замислите, това всъщност е един сайт за оценка на качеството, който много фирми биха ползвали с удоволствие. В момента много фирми работят и в тази област, но те изготвят анкети или както ги наричат (survey). Проблема там е, че нещата са представени досадно и реално потребителят го мързи да попълни анкетата или не я дочита добре.
---
Хейтни.ком е първият и единствен сайт от типа си. Такава идея може да е имало в много хора, както сам казваш, но не е била реализирано дори и до това ниво до което е реализиран хейтни.ком.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

За какво говорите по дяволите? Какви закони? Това си е сайт за даване на оценка, поне до колкото виждам аз. Или човек не може и недоволство да изказва? Плюс това вече има не един сайт за оценка на фирми и компании, където се плюе не по-малко.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

За какво говорите по дяволите? Какви закони? Това си е сайт за даване на оценка, поне до колкото виждам аз. Или човек не може и недоволство да изказва? Плюс това вече има не един сайт за оценка на фирми и компании, където се плюе не по-малко.

Само като ти чета поста, виждам че си роден хейтър... готов си да се регнеш и да си хейтваш.
 
От: Продавам хейтърска мрежа.

За какво говорите по дяволите? Какви закони? Това си е сайт за даване на оценка, поне до колкото виждам аз. Или човек не може и недоволство да изказва? Плюс това вече има не един сайт за оценка на фирми и компании, където се плюе не по-малко.

Да, но ако забележиш от един известен период от време и при тях цензурата наложена от законодателството вече е факт
 

Горе