Продава се: Продавам 2 супер домейна

dalasweb

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   2   0
Продавам plovdiv.online и burgas.online
очаквам прилични предложения на лична
 
От: Продавам 2 супер домейна

колко медии в заглавието си имат онлине
да вземем примерно пловдив-онлине.ком бургас-онлине.ком
и в този ред на мисли кой вариант според вас е по-удачен?

примерно правиш сайт за каталог на всички интернет страници свързани с пловдив или бургас
 
От: Продавам 2 супер домейна

В смисъл че се надяваш собствениците на бургас-онлайн и пловдив-онлайн да ти купят домейнит с цел ново име и съответно бранд, защото бурас-онлайн е бранд, или някой обикновен човечец да ги купи с цел надминаване на бургас-онлайн, понеже има по-хубав домейн, в което всъщност малко се съмнявам, тъй като не съм виждал първи в серпа някой .онлайн? Само не ми отговаряй с изречението - домейните са скъпи, защото имат потенциал, понеже вдигам температура като го прочета това клише
 
От: Продавам 2 супер домейна

Регни си и karlukovo.online, има поне 1 милион кандидати за там, и продължават да се увеличават. ;)
edit: karlukovo.com също е свободен :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам 2 супер домейна

чак пък супер .. $10 ку им земеш трябва да почерпиш купувача :D
 
От: Продавам 2 супер домейна

В смисъл че се надяваш собствениците на бургас-онлайн и пловдив-онлайн да ти купят домейнит с цел ново име и съответно бранд, защото бурас-онлайн е бранд, или някой обикновен човечец да ги купи с цел надминаване на бургас-онлайн, понеже има по-хубав домейн, в което всъщност малко се съмнявам, тъй като не съм виждал първи в серпа някой .онлайн? Само не ми отговаряй с изречението - домейните са скъпи, защото имат потенциал, понеже вдигам температура като го прочета това клише

дадох ти примери за които могат да се купят подобни онлайн домейни
и не съм решил да ги задминавам бургас-онлайн и пловдив-онлайн с попълване на новини
но виж бургас,онлайн и пловдив,онлайн биха послужили и за уеб камери и кквото си решиш
права си засега в серпа не си видяла онлайн
защото стартираха август месец
по тази твоя логика не трябваше да се регистрират имоти.онлайн и хотели.онлайн
сякаш слушам как някой говори преди 20години хм интернет ли какво е това


пс. Мойе да си пуснеш в бургас,онлайн само радио ЮЖЕН БРЯГ и да си го слушат

всъшност как ти звучи курсове,онлайн
отговори,онлайн
адвокати,онлайн
кредити.онлайн
 
От: Продавам 2 супер домейна

ами много добре ми звучи и това искам да ти кажа, че всичко, за което се сетиш е свободно, което автоматично настройва цената в диапазона от 0 до цената на .онлайн домейн.
 
От: От: Продавам 2 супер домейна

ами много добре ми звучи и това искам да ти кажа, че всичко, за което се сетиш е свободно, което автоматично настройва цената в диапазона от 0 до цената на .онлайн домейн.

вече имам предложение
 
От: Продавам 2 супер домейна

Имаш ли нет, си онлайн. Нямаш ли - си офлайн. Онлайн домейните нищо не значат за мен, защото всички сайтове в Интернет, ако са достижими, на работещи сървъри, и потребителите имат интернет свързаност, може да ги достъпят онлайн. В случая ще трябва яка оптимизация за ключовата дума, а този ефект може да се постигне с всякакви други след точката им. А брандиране се прави с com, net и org, за всички останали е необходимо много повече познания и търпение..
 
От: Продавам 2 супер домейна

Имаш ли нет, си онлайн. Нямаш ли - си офлайн. Онлайн домейните нищо не значат за мен, защото всички сайтове в Интернет, ако са достижими, на работещи сървъри, и потребителите имат интернет свързаност, може да ги достъпят онлайн. В случая ще трябва яка оптимизация за ключовата дума, а този ефект може да се постигне с всякакви други след точката им. А брандиране се прави с com, net и org, за всички останали е необходимо много повече познания и търпение..

колега тук ключът от палатката е бургас и онлайн
 
От: Продавам 2 супер домейна

отпада пловдив.онлайн капариран

остава само бургас.онлайн
 

Горе