Продава се: Продавам Adsense акаунт

theFallen

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Имам 2 Adsense акаунта, които реших да ги продавам.
Единия е продаден остана другия.

Верифициран е с ПИН код, акаунта е нов регистриран преди 3/4 месеца има около 20 лв. в баланса.

Цена: 250лв

ПРОДАДЕН

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Продавам Adsense акаунт

не ми ясно, как ще се взимат парите от този акаунт, всеки път ли ще трябва собственика да ги тегли или има някаква др. схема
 
От: Продавам Adsense акаунт

Лол, ако някой го купи за толкова да ми пише да му продам и моя.
 
От: Продавам Adsense акаунт

Много по-вероятно е да се продаде за 20лв. Как пък ги измисли 250...
 
От: Продавам Adsense акаунт

250лв даваш ли?
Че то да си запишеш един акаунт, да изкачаш потвърждение, дори да си купиш сим карта, предплатена, пак не излиза 250лв.
 
От: Продавам Adsense акаунт

Четох, че можело да се сменят имената без проблеми (ако акаунта е български), ама не знам дали това няма да вдигне червените флагове или влиза в коефициента за изчисляване на червените флагове.
 
От: Продавам Adsense акаунт

Аз бих ги дал!!! Но колегата иска първо парите, което няма как да стане! Писахме си вчера, явно изглежда, че не съм достатъчно коректен щом не се обади! Както и да е, вярвам че някой ще му го купи ;)
 
От: Продавам Adsense акаунт

Вие сте ебати шматките, единия иска верифициран акаунт за 20 кинта, другия пък иска да го продава за 250лв - как може за тия смешни пари да си заголиш задника по тоя начин? Нали се сещате, че ако човека, който купи акаунта ви върти сериозни пари през него, НАП после на вашата врата ще чука?!
 
От: Продавам Adsense акаунт

Вие сте ебати шматките, единия иска верифициран акаунт за 20 кинта, другия пък иска да го продава за 250лв - как може за тия смешни пари да си заголиш задника по тоя начин? Нали се сещате, че ако човека, който купи акаунта ви върти сериозни пари през него, НАП после на вашата врата ще чука?!

Колега кви сериозни суми ще върти на твоето имена , как ще си изтегли парите като са на твое име ? Имената се сменят в акаунта и всички си е за новия купувач и парите и нап ....
 
От: Продавам Adsense акаунт

Не съм запознат с актуалната система на адсенс, от години вече не се занимавам с това. НО ако предположим, че това което казваш е така, то значи гугъл имат сериозен пропуск!
 
От: Продавам Adsense акаунт

Не съм запознат с актуалната система на адсенс, от години вече не се занимавам с това. НО ако предположим, че това което казваш е така, то значи гугъл имат сериозен пропуск!

И какво му е пропуска ? Всяко плащане си се изпраща на точно определено лице . Дори януари парите да ги е взел Иван , февруари Пенчо , а март Драгой и 3мата по закон трябва да си отчетат приходите. Няма нап ако тръгнат да проверяват Драгой , да го питат за парите на другите 2ма , след като той не ги е получил.
 
От: Продавам Adsense акаунт

А не ти ли идва на акъла, какви хора взимат подобни акаунти? Най-вероятно наказани, или хора които имат идеята да правят неща, които не са в рамките на правилата?! В тоя ред на мисли, те заобикалят правилата - ТОВА Е ПРОПУСК НА ГУГЪЛ! Какъв е смисъла да бъдат наказвани след като могат легално да купят акаунт да му сменят имената и пак да са в играта?!
И какво му е пропуска ? Всяко плащане си се изпраща на точно определено лице . Дори януари парите да ги е взел Иван , февруари Пенчо , а март Драгой и 3мата по закон трябва да си отчетат приходите. Няма нап ако тръгнат да проверяват Драгой , да го питат за парите на другите 2ма , след като той не ги е получил.
 
От: Продавам Adsense акаунт

А не ти ли идва на акъла, какви хора взимат подобни акаунти? Най-вероятно наказани, или хора които имат идеята да правят неща, които не са в рамките на правилата?! В тоя ред на мисли, те заобикалят правилата - ТОВА Е ПРОПУСК НА ГУГЪЛ! Какъв е смисъла да бъдат наказвани след като могат легално да купят акаунт да му сменят имената и пак да са в играта?!

Ако има нарушения на правилата , гоогле могат да накажат безброй акаунти , които си купил ... А и точно гугъл ако си тръгнал да съжаляваш , че някой ги лъже и им заобикаля правилата , направо нз на къде тръгва света....
 
От: Продавам Adsense акаунт

никакви проблеми, за тази цена се продават и съм продавал досега няколко, сменяте си имената и си ги теглите парите после вие, това че гугъл спи си е негов проблем, този който е регистрирал акаунта не може и няма как да тегли пари след смяната на мейла и имената с нови
 
От: Продавам Adsense акаунт

Много по-вероятно е да се продаде за 20лв. Как пък ги измисли 250...

Такова нещо трябва да бъде минимум четирицифрена сума, даже и петцифрена, какви са тия простотии по 20-50 лв. акаунт?
 
От: Продавам Adsense акаунт

Вие сте ебати шматките, единия иска верифициран акаунт за 20 кинта, другия пък иска да го продава за 250лв - как може за тия смешни пари да си заголиш задника по тоя начин? Нали се сещате, че ако човека, който купи акаунта ви върти сериозни пари през него, НАП после на вашата врата ще чука?!

Може ли да си толкова необразован?
Защо лъжеш хората?
Прочети малко и после се замисли и пак прочети и след това пиши тук пич!
 
От: Продавам Adsense акаунт

Хора да ви попитам следното нещо. Жена ми има adsense акаунт, но не го ползва от отдавна. Един приятел иска да го вземе да го ползва явно е проучил, че може да сменя имената и т.н, но той е бил наказван с неговия стария. Този акаунт не ни трябва, но да не би като си смени имената и Google да го хване пак и да го накаже, че да изгори и нашия акаунт. Лошото е, че ми е мн добър приятел и сме му го обещали, но от тези съображения все още не му го даваме.
 

Горе