Продавам BgSocialMarker.Com

От: Продавам BgSocialMarker.Com

Добре прати ми цена на лично, ама е добре да обясниш каква е идеята на сайта и какво постига в момента като печалба и посещения.
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Добре прати ми цена на лично, ама е добре да обясниш каква е идеята на сайта и какво постига в момента като печалба и посещения.

Ако не познаваш сайта, няма смисъл да го купуваш.
Пише си за какво се отнася. Бързо и лесно добавяне в българските социалните мрежи.
Приходи - малки са, за да ги споменавам.
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Вижте, това не е обикновен сайт, а е инструмент за уебмастъри.
Не можете да очаквате колегите да се късат да кликат.
Посещенията също не са много.
Поради тази особеност, не съм дала цена.
Ще го дам на този, който предложи най-много.
Не ми е спешно, а да го подаря не желая :)
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Изида я кажи каква цена имаш предвид за този сайт и ми кажи как могат да се добавят социални мрежи и кой го е правил сайта и дали той може да прави модификации по него :)
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Нямам предвид, надявах се вие да го оцените, но засега нямам нищо адекватно.
Ако ви кажа, че го давам за 50 лв., какво ще направите.
Авторът на сайта е ясен, аз съм допълнила мрежите и малко съм го дооправила.
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Аз тръгнах да го ползвам и нещо не се получи при някои от социланите мрежи. Отваряше ги в главния екран, даваше javascript грешки ....
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

ами и аз имам няколко въпроса, първо цената каква е :) след това как стои въпросът с модификациите, т.е. добавяне на нови мрежи, иска ли се някакви задълбочени знания или средностатистическия вебмастер ще се справи
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

//Офф// Сайтчето е наистина много удобно и поне при мен не даде никакви грешки. //Офф//
И аз го ползвам, наистина е много удобна страницата. Поздрави за този които го е създал.:roll:
 
От: Продавам BgSocialMarker.Com

Сайта е страшен. Аз ползвам само него за субмитване по мрежи. Мога да го препоръчам горещо на всички!
 

Горе