Продавам fresh proxy list (daily updated)

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Transperant и anonymous са прокситата, като всяко отделно прокси се тества преди да бъде вкарано в листата. Harvest-вам ги със софтуер така че не ми е проблем всеки ден да изкарвам нови проксита.

Всеки знае, че бързите проксита са си голяма нужда при "черен" маркетинг :)

Цена: $3 за 50 проксита (PayPal)
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

а даваш ли информация за ъп тайма на всяко прокси?
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

а даваш ли информация за ъп тайма на всяко прокси?

Не мога да гарантирам uptime, защото ги harvest-вам от search engines, но за сметка на това мога във всеки един момент да извадя 50 или повече свежи проксита, които със сигурност ще издържат достатъчно време, за да си свършите мръсната работа =]]

@against по принцип рядко изпадат добри БГ проксита, но се мярка тук-там по някое.

П.С. при изявен интерес за покупка давам и няколко проксита за тест преди да стане сделката.
Вече дадох няколко на nortrant да тества ;)
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

не че нещо против но мисля си че socks 5 е много по добре..тия проксита които са на порт 8080 оставят ли логове след "себе си" щото ако да..то файда нямада се върши черен маркетинг ..и остава изгубеното време.

HTTP_FORWARDED: (none)
HTTP_X_FORWARDED_FOR: (none)
HTTP_CLIENT_IP: (none)
HTTP_VIA: (none)
HTTP_XROXY_CONNECTION: (none)
HTTP_PROXY_CONNECTION: (none)

всиките проксита минават по горния тест?тоест няма логове?
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

Никъде не съм писал, че прокситата са Elite проксита, то и цената го подсказва. Едно elite прокси струва доста скъпо и често се плаща за изразходван трафик, а не да се ползва неограничено. Мисля, че цената, която съм дал е повече от разумна ;)

Поздрави!
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

Ето малко безплатни проксита от мен - цък.
Списъка се ъпдейтва през няколко минути и доста от тях са добри, поне от тези, които съм ползвала.
Не виждам смисъл някой да плаща за листове, след като може да намери сам доста безплатни и то добри. ;)
 
mjoy, смисълът в услугата на alus1onZ е в това, че той ги тества в момента и, че към момента на харвестването се предполага, че с неговите проксита не е оспамен половината световен нет. Вярно е, че има безброй много списъци с безплатни проксита - недостатъкът е, че ако нямаш с какво да ги тестваш си е като търсене в купа сено. Особено ако ти трябват много проксита, ако ти трябват едно-две или дори пет за да регнеш няколко различни акаунта общите списъци предлагат достатъчно проксита за да си намериш няколко читави. За по-активна работа обаче общите списъци имат нужда от доста рафиниране.

Всеки ден използвам тонове проксита и единия от софтовете, които ползвам за проверка на прокситата е същия софт като на alus1onZ. В един друг форум имам тема, в която относително редовно пускам по 200-300 проверени проксита, но за разлика от alus1onZ не се престаравам в тестването им - каквото съм набрал днес и ще ползвам това пускам.

Принципно имам едно предложение към автора на темата - еднократната продажба на пакет от 50 проксита за три долара няма особен смисъл и за купувача и за продавача. Тези проксита "вкисват" до няколко дни и след това списъкът не е особено полезен. Много по-удобно би било и за купувача и за продавача ако предложиш абонамент по мейла. Например по 50-100 проксита всеки понеделник с месечен абонамент 3 долара. Така купувачът винаги получава прясно набрани и тествани проксита, а продавачът си гарантира постоянен доход. М др тестерът на с***бокса не е добър, надявам се че ползваш и ш**рона

Успех с услугата alus1onZ
mjoy, мир да има
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

@BullBlogger - дадох списъка за хората, на които не им трябват много (като мен).
Офертата на alus1onz до някаква степен е добра, но не мисля, че има голям смисъла ако на човек му трябват няколко проксита да плаща 3$, заради това.
Това, което ти предложи с месечния абонамент е супер.
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

BullBlogger е много прав, че тези споделени списъци в интернет са яко налазени и оспамени. А идеята с абонамента ми хареса и в най-скоро време ще я формулирам като оферта и ще си едитна темата. Мерси =]

П.С. Не ползвам с***бокса, ползвам друг софтуер, който по принцип е предназначен за събмит + форум маркетинг и за това го ползвам основно - плащам го доста солено ($19 на месец), но пък има вграден супер scrapper + тестер на проксита.
 
От: Продавам fresh proxy list (daily updated)

213.130.76.108:1080 SOCKS 5

Your IP Address Is: 213.130.76.108

Българско прокси . Имайте на предвид че прокситата/соксовете може да се снифат така ,че внимавайте все пак какво правите .

217.79.67.146 3128 Https
Your IP Address Is: 217.79.67.146

77.78.23.170 8080
Your IP Address Is: 77.78.23.170
 
Последно редактирано:

Горе