Продава се: За кофа.

От: Продавам GLOG.info - сайт на обща тематика

McAfee го разпознава като злонамерен сайт. Поправи го.
 
От: Продавам GLOG.info - сайт на обща тематика

McAfee го разпознава като злонамерен сайт. Поправи го.

Благодаря, но аз съм с Аваст. И вярваш ли, че ако е злонамерен сайт, Адсенс ще си въртят рекламите на него? Грабо и Етаргет също?! :)
 
От: Продавам GLOG.info - сайт на обща тематика

Благодаря, но аз съм с Аваст. И вярваш ли, че ако е злонамерен сайт, Адсенс ще си въртят рекламите на него? Грабо и Етаргет също?! :)

Братле, не казвам, че е злонамерен сайт, просто хора ползващи Mc Afee няма да могат да го отворят. Това,че McAfee го разпознава като злонамерен сайт, не означава, че има вируси. Пиши им и ще го махнат от black list-ата им и оправи проблема. Казвам го за твое добро.
 
От: Продавам GLOG.info - сайт на обща тематика

Братле, не казвам, че е злонамерен сайт, просто хора ползващи Mc Afee няма да могат да го отворят. Това,че McAfee го разпознава като злонамерен сайт, не означава, че има вируси. Пиши им и ще го махнат от black list-ата им и оправи проблема. Казвам го за твое добро.

Разбира се! Ще им пиша! Благодаря ти!
 
Не не, сайтът още може да се поднови, явно е продаден, или запазен, но има някакъв шанс да се спаси!
 
Да, знам че обявата е стара, но все пак човекът, ако види, може да сигнализира на новият евентуален собственик?
 

Горе