Продавам ka6e.com

Twis7

Active Member
Рейтинг - 96.6%
28   1   0
Продавам уеб прокси ka6e.com .
Статистика за посещенията през февруари :
-12 171
31 % Нови посетители
Директен трафик 5 437,00 (44,67%)
Търсещи машини 3 570,00 (29,33%)
Препращащи сайтове 3 164,00 (26,00%)
Bulgaria 3 331

Germany 2 670
United Kingdom 1 550
United States 731
и т.н
Приходи от адсенс за февруари 12.63 €
Причина за продажбата : На впс-а, на който се хоства сложих още два сайта и започва да се задъхва.
Цена : 100 лв

Поздрави, Димитър Новоселски
 
Последно редактирано:
От: Продавам ka6e.com

Разбрах намека, нова финална цена от 50 лв. Парите ми трябват спешно, ако пак не го щете, вечно мой !
Поздрави :)
 
От: Продавам ka6e.com

Какви ресурси ползва това чудо та ти товари ВПС-а
 
От: Продавам ka6e.com

Не товари проксито, а новите сайтове, които качих. А въпросните 20 лв, които изкарва на месец не си заслужават преминаване към по горния план или взимане на нов впс.
 
От: Продавам ka6e.com

Трудна работа колега. Пазара буквално замря от няколко месеца - дали заради кризата, дали защото е зима, или пък друга причина, не знам... По-добре си го запази за теб и го развивай, аз това препоръчвам в криза - не продаваш на толкова ниски цени. Може да губиш няколко месеца,но после все трябва да излезеш на печалба..
 
От: Продавам ka6e.com

А по принцип понеже не съм се занимавал до сега с проксита - от законова гледна точка проблем ли са и Г. няма ли проблем с рекламите на тях
 
От: Продавам ka6e.com

Отностно закона съм си вързал гащите, записва се какво прави всяко едно ип, статистиката е вече към 1 гб. Ако има проблем ,просто предоставям данните. Чичо гошо няма пробем с рекламите, проблема идва когато се браузва в друг сайт, което ме навежда на мисълта да махната рекламата от там.
Поздрави и благодаря за мненията, колеги :)
 
От: Продавам ka6e.com

А нарочно ли си спрял картинките да не се виждат и защо нещо май има проблем с колацията при отварянето на замунда
 
От: Продавам ka6e.com

за картинките да, замунда я отваря чудестно, поне при мен
 
От: Продавам ka6e.com

А могат ли да се пусна картинките да се виждат но да е забранено видеото за да не се трупа голям трафик
 
От: Продавам ka6e.com

да може :) има и опция за кеширане на определени най-посещавани сайтове.
 
От: Продавам ka6e.com

Утре ще говоря с хората от моя хостинг и ако кажат че няма проблем да се хоства ще го взема, надявам се този път да си по сериозен и да няма изненади за това ще искам да видя и аналитикса
 
От: Продавам ka6e.com

пиши ми на лс как ти е майла да те добавя да погледнеш
 
От: Продавам ka6e.com

Сори обаче от хостинга не резрешават да се качват такива неща.
Успех с продажбата
 
От: Продавам ka6e.com

sledovatelno saita oshte e za prodan / sorry za shliokavicata ot tel sam
 
От: Продавам ka6e.com

Sold
Поздравления за новия собственик и със здраве да си го развива.
 

Горе