Продавам obiava.eu Продадено

pepo_999

Well-Known Member
Попадна ми домейна obiava.eu с първа регистрация далечната 2007 година

През годините е бил сайт за обяви, има останали параметри PA 9 / DA 7 , SDR12 , Backlinks184

Не ми се занимава, ако някой иска да си прави сайт за обяви да пусне оферта
 
Попадна ми домейна obiava.eu с първа регистрация далечната 2007 година

През годините е бил сайт за обяви, има останали параметри PA 9 / DA 7 , SDR12 , Backlinks184

Не ми се занимава, ако някой иска да си прави сайт за обяви да пусне оферта
Здравей, Пеп.

Знаеш ли, че потребител на този форум с име (SEO) - https://www.predpriemach.com/members/seo.6431/ продава OBIAVI.EU

Ако се чуете/пишете, бихте могли да направите много добра двойна оферта за OBIAVA.EU и OBIAVI.EU
 
Това е пощата на SEO потребителят на този форум, проверява я всеки ден.

Пиши му, ако искаш да направите нещо красиво, като оферта: [email protected]
 
Ще метна една цена от 50 лева пък някой дано се престраши
 
Ще метна една цена от 50 лева пък някой дано се престраши
Как определеи цената от 50лв? Имаш нужда от бързи пари или просто не ти се чака?
 
Просто предложи хубав процент на DataAddicted, ако той успее да продаде домейна за 500-1000 евра.

Или му го предложи за 300 евра, пък той да си го продава за 1000....
 
то ако тези оценки са реални той ще го лапне веднага, а по тази линия и оценки явно имам сайтове и домейни за хиляди доларес
 
Оценките са реални, от теб зависи монетизацията на всеки проект съобразена с минало, настояще и бъдеще време.
 
Е тва не са никакви оценки.. Просто НЯКОЙ е пуснал НЕЩО на НЯКАКВА цена.. Това не е нито реален пазар, нито реална цена..а пък за седо изобщо да не говоря :) Там мое си пуснеш нещо и вероятността да пукнеш, преди да се продаде, е бая голяма ахахах

Датата, ако верно е толкоз домайн-светьо, на негово място бих направил едно читаво фирме, посредническо, и започвам яката успивация навред и навсекъде.. продажби само над 500 евра и минимални комисионни започващи от 30$ нагоре :) ;)
 
Момчета, нека да не изкривяваме темата, ще говоря по същество.

1. Публикацията на Obiava.ru бе свързана с това, че винаги има шанс цената на даден домейн да бъде по-висока от 50лв.

2. Причината да обвържа двата домейна Obiava.eu и Obiavi.eu, е че вие създавате невероятно силен бранд, с изключителни възможности за покритие в страната.

3. Защо се опитвате да продавате веднага?

4. До madgooglebot, не се занимавам на дребно, ако някой има желание -> PLODOVE.COM :)
 
2. Причината да обвържа двата домейна Obiava.eu и Obiavi.eu, е че вие създавате невероятно силен бранд, с изключителни възможности за покритие в страната.

4. До madgooglebot, не се занимавам на дребно, ако някой има желание -> PLODOVE.COM :)
Ебаваш са, нали?
 
Момчета, нека да не изкривяваме темата, ще говоря по същество.

1. Публикацията на Obiava.ru бе свързана с това, че винаги има шанс цената на даден домейн да бъде по-висока от 50лв.

2. Причината да обвържа двата домейна Obiava.eu и Obiavi.eu, е че вие създавате невероятно силен бранд, с изключителни възможности за покритие в страната.

3. Защо се опитвате да продавате веднага?

4. До madgooglebot, не се занимавам на дребно, ако някой има желание -> PLODOVE.COM :)
Как е листнат домейна? Имам няколко за продажба, които искам да листна по такъв начин, да се показва че е за продан като избереш адреса.
 
madgooglebot, не се занимавам на дребно, ако някой има желание -> PLODOVE.COM :)
На едро, в смисъл "много" домейни или "гоУеми" домейни :)
Който разбира от домейни и се счита за маркетингов сЦепялист, още повече след тези изказвания за ТЕЗИ домейни, би трябвало да може да работи с всякакви домейни, еле па с текива резачки.. Защо отказваш домейн за 50лв, нали е "на ултра оферта" ?
 
40 кинта - явно няма интерес от скъпия домейн ;)
 
30 лева
 
20
 

Горе