Продава се: Продават се 2 сайта за тестове (Viral ефект)

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте.
За да спестим излишни въпроси, и да спестя да ми пишат клюкари само за да разберат кои са сайтовете и къде е топлата вода, ще споделя направо цялото инфо което е нужно!

ПРОЧЕТЕТЕ ЦЯЛОТО ОПИСАНИЕ!!!

Сайтове:
https://funnyquizz.net/
https://quizzme.eu/

Плюсове на сайтовете:
-
Не е нужна робска работа, както при новинарски и други сайтове.
- Не е нужен идиотски спам за да има някакви посещения! Сайтовете са на принципа (вирусен ефект) тоест влизат 500 човека от тях 50 споделят, от споделилите влизат нови 500 и т.н. колелото се върти.
За да придобиете очакван резултат (ако теста е хубав и се споделя прави с 10к трафик общо 100к и 1М импресии) приблизително.
- Когато един тест захапе с дни не е нужно да публикувате друг. С добра идея 1 тест се прави за 20-30 минути максимум.

Сайтовете от много време са на самотек (повече от 6 месеца) само последните 2 месеца имат споделяне и качване на няколко теста.

Минуси на сайтовете:
-
Facebook направи не една промяна през последната година.. напротив всяка седмица измислят по някоя нова простотия за да ни затруднят максимално изкарването на някой лев аванта... С въпросните промени прецакаха не само приложения, страници и т.н, а като цяло целия сайт се превърна в сайт за обяви! Безплатни по групите / платени навсякъде във фейсбук!

- Затруднения при качване на ново приложение. Някой път изписва (блокирана връзка) което ще рече че блокират линка уж било съмнително съдържание или нещо от сорта.
- Случва се не веднъж да ми изпише "Блокирана връзка" изцяло на сайта и трафика изчезва до 3-4 потребителя. Както е блокиран след 2 дни от самосебе си се оправя.

- Проблеми при генериране на резултати:
Преди около 6 месеца започнаха мъките.. на 99% от резултатите не искаше да извади снимката на потребителя.. (този проблем се оправи от само себе си) иначе ние мъчихме какво ли не ... работи 2 дни и пак същото.
Та както и да е проблема със снимките сам се оправи.

Когато вдигне да кажем 2-3 дни някой тест прави 50-100к трафик и след това започва да вади разни ерори (грешни генерирания) и трафика почва лека по-лека да пада до 10-20 онлайн. и 1-2к трафик дневно. Когато това стане отива седмици докато захапе отново.

И най кофти проблема... опитахме последно преди 1-2 месеца да направим нов сайт на нов домейн с ново приложение, но работи в пъти по-зле от тия сайтове.. или в повечето случаи приложението не работи като хората (fb logina)

В общи линии е това.
Вярвам че все пак ще има някой в форума който има нужните познания да пребори прее*аните алгоритми на Faceboоk и ще се радвам ако такъв човек прочете темата ми, да се свърже с мен и да ми направи оферта за решение на проблема.

Трафик за последните 2 месеца:

Quizzme
1.09 - 30-09
121 937 потребители / 1 520 421 показвания на страници

Този месец от
01.10 до 26.10 (днес) 37 829 потребители / 424 439 показвания на страници

Funnyquizz
01.09 - 30.09 - 31 007 потребители / 331 796 показвания на страници

този месец от
01.10 до 26.10 (днес) 138 645 потребители / 1 304 465 показвания на страници

Общо 2та сайта за 2 месеца - 329 418 посещения / 3 581 121 импресии

Преди фейсбук да ни прецака тотално.. този трафик се правеше за 1-2 дни, а е имало и по-хубави дни!

Приемам оферти на лично съобщение за двата сайта.
Има достатъчно тестове които ще Ви носят приходи месеци наред, ако имате ресурс да ги споделяте за да захапват!

Сайтовете се дават с Хостинга и прехвърляне на домейните.
Хостват се в Coolice на сериозен сървър, който 10к онлайн ги държи спокойно.
40 евро на месец - Платен до 25/11/18г. тоест 1 месец.


п.с Продавам и 2 адсенс акаунта на около 2години. Без нито едно нарушение на правилата и наказания!
 

Горе