Продава се: Продава се ГОТОВ/ИЗРАБОТЕН онлайн магазин

vitron

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Публикувам обявата от името на собственика:

Продавам разработен онлайн магазин за подаръци/сувенири:

- Платен хостинг и домейн за следващите 8 месеца
- Сключен договор с вносителите на стоките.
- Печалба 20-25% от стойността на стоките.
- Домейна е на 1 година и 5 месеца.
- Сайта е разработен на Joomla + VirtualMart.
- Дизайна и логото са правени по поръчка.
- Почти всеки от продуктите (2320+) има уникално описание
- Към сайта има и блог който има 10-15 уникални статии писани за сайта.
- Магазина има и фен страница в фейсбук, както и 5 профила с 15 000 + прияели.

Домейн: www.joys.bg
Цена: 1000 лв

За контакти:
тел. 0883 439 496 Николай
скайп: d4-b7... (с трите точки :)
 
От: Разработен онлайн магазин

Какви приходи прави онлайн магазинът за един месец? Ако не желаете да пишете тук, пишете на ЛС!
 
От: Разработен онлайн магазин

Публикувам обявата от името на собственика:

Собственика да не би да е сакат нещо, неграмотен, че не си публикува сам обявата?
 
От: Разработен онлайн магазин

Ами за да публикува му трябват 50 поста. По-добре е някой друг да я публикува, отколкото да спами за да ги събере.
 
От: Разработен онлайн магазин

Ами за да публикува му трябват 50 поста. По-добре е някой друг да я публикува, отколкото да спами за да ги събере.

Аха. Да, ама нали се сещаш, че ти му правиш услуга като на приятел, но ако има нещо нередно по сайта ти ще го отнесеш от колегите? На теб ще ти се сърдят.
 
От: Разработен онлайн магазин

Нали сега може да пише в темата, що несе включи адекватно аа

Включвам се, чаках да се съберат повече въпроси.

Сайта е разработен на 99%, остава да му се инсталира Еконт модул и да се сключи договор с тях. Магазина още не е стартирал и няма никакви приходи/продажби.
Не е рекламиран, въпреки че върви с няколко профила ( ~ 12-13k приятели в фейсбук ) през които може да се направи една безплатна реклама.
Магазина е направен да работи на принципа на триъгълна логистика a.k.a dropshipping. Плащането става на Еконт, след това те превеждат парите по зададена сметка и на края на месеца (или както се разберете с вносителя на стоките) си ги плащате, като си удържате вашия процент. Единствената занимавка от ваша страна е да ъпдейтвате 1 XML файл 1-2 пъти месечно. Това е файла от вносителя със стоките. Постоянно добавят нови и нови неща. Аз съм селектирал малко над 2300, но ако прецените може да се листнат всичките 10 000+ стоки.
Дизайна е разработен изцяло от мен, върви в комплект с още един Pattern за фона - коледн със снежинки.
pattern.png

Има създадена фейсбук страница, скайп, инсталиран live chat с клиенти.
Причината поради която го продавам, е че ми трябват пари за ново начинание.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Разработен онлайн магазин

Бляблября, покажи ми парите, шоумидъмъни детса вика
Аве колко е изкарал последнио месец кажи да вадя елката и да смятам с колко пари шиса разделя, апък след туй трява бачканиее
 
От: Разработен онлайн магазин

На мен много ми харесва сайта и как е направен като цяло, ако имах заделени 1 000 лева, бих си го купил на момента.
 
От: Разработен онлайн магазин

Бляблября, покажи ми парите, шоумидъмъни детса вика
Аве колко е изкарал последнио месец кажи да вадя елката и да смятам с колко пари шиса разделя, апък след туй трява бачканиее

Прочети 3тото изречение от поста ми, ако трябва 3-4 пъти :)
 
От: Разработен онлайн магазин

Прочети 3тото изречение от поста ми, ако трябва 3-4 пъти :)

Не е рекламиран, въпреки че върви с няколко профила ( ~ 12-13k приятели в фейсбук ) през които може да се направи една безплатна реклама.
А ти прочети мойто изричиние докато го осмислиш, говоря като купувач кома разбираш
 
От: От: Разработен онлайн магазин

След като магазинът още не е стартирал и няма никакви приходи и продажби как преценихте, че струва 1000 лв.?
 
От: Разработен онлайн магазин

Ами направете си една груба сметка, колко би струвал:
300 лв за програмист, който да кодира сайта
200 лв за описания + уникални статии
300 лв за лого + дизайн на сайта
100 лв за домейн + хостинг
+ труд и време

Да не говорим че е SEO оптимизиран и индексиран в google поне от половин година
Според мен струва повече, но парите ми трябват спешно и съм склонен да го дам за тези пари.
 
От: Разработен онлайн магазин

Ами направете си една груба сметка, колко би струвал:
300 лв за програмист, който да кодира сайта
200 лв за описания + уникални статии
300 лв за лого + дизайн на сайта
100 лв за домейн + хостинг
+ труд и време

Да не говорим че е SEO оптимизиран и индексиран в google поне от половин година
Според мен струва повече, но парите ми трябват спешно и съм склонен да го дам за тези пари.

Магазина като е СЕО оптимизиран от половин година защо до сега няма приходи и продажби?
 
От: Разработен онлайн магазин

Аз нямам проблеми и мога дати пожелая успех, а ти си решаваш дали наистина продаваш или избиваш вложеното, шото има разлика

Да, магазина е добър и има потенциал, но без приходи и продажби трудно ще го продадеш. Дано да греша и намериш купувач. Успех с продажбата!
 
От: Разработен онлайн магазин

Гледам, че има изтрити мнения и не ми харесва
Просто си казвам становището, може и да не съм прав, но не виждам логична причина за изтритите мнения
Ако с нещо засягам форума или не спазвам правилата, моля да ме уведомят админите на форума, за да съм наясно
 
От: Разработен онлайн магазин

Продавам сайта, понеже се разделихме с партньора ми, закрихме фирмата и сега разпродаваме каквото е останало от нея. Така и не можахме да стартираме сайта. Проблема беше там че моя човек искаше да работим с друг куриер, затова сайта остана без договор с куриерска фирма. Сега и 2мата се занимаваме с различни от онлайн търговията неща и няма кой да се грижи за сайта.
По въпроса с поръчките - какво значение има колко поръчки е имал до сега ? Ако ще му се вдигне цената бих могъл да направя 70-80 фиктивни поръчки, но не е тва целта, нали ?
 
От: Разработен онлайн магазин

Ама тиси смешен ве, какви фиктивни поръчки, тука да не сме измамници, нали след туй ще светнеш
Баси, ама как ши светнеш, като друг ти пуска темата, а пък това май е против правилата и колко измамници имаше по този начин не знам. Най-пресен ми е Босона и неговия братчед. Обаче вместо админите да вземат адекватни мерки, те ми трият постовете в които питам за тази цена и какво означава, дали сбор от платени услуги или пазарна цена на базата на печалба. Казвал съм го много пъти, че съм против цензурата, но не съм си мислил, че ще се оплаквам от това в този форум. З№а нищо
 
От: Разработен онлайн магазин

Лично мое мнение е ,че пазарната цена на такива неща се определя от SERP , или ако е в реалния живот от местоположението и пътникопотока. За мен изключително груба грешка е това че магазина не е на заглавната страница. При ключови думи подаръци не излиза в серпа, при аксесоари за бюро на 232 място. Успех с продажбата!
 

Горе