Продава се: МЕЧТА

Svetliooo

Well-Known Member
Аз не продавам идея - аз продавам мечта. Идеята може да не донесе приходи, а мечтата се сбъдва рано или късно, защото е мечта

Това е оферта веднъж в живота ! Едва ли някога ще имате опция за толкова страхотен бизнес, скачайте !
Даже може да направим crowdfunding кампания и да го откупим тук от форума и да станем като милионерите от PayPal !
 
На тези с конфютърните бизнеси бойко нали им каза да ходят да пасат овце.
 
шок..... 300к евра за домейн. Това не е мечта, това е мокър сън...
 
Понеже не искам да съм шаблонен в смеха, то реших да направя някои „гениални“ "препоръки".

Първо при представянето му в коефициент на полезно действие не трябваше да пише:
Аз исках да развия сайта, но нямам нужния размах.
Както всички забелязват поне размахът му е направо потресаващ.

Още грешки. Колкото и да е старомодно трябваше да сложи брояч в сайта си - все пак доста щеше да се навърти и така да покаже големия интерес към проекта му. Отново грешно е, че той пуска обявата в "Продавам бизнес", а не в "Съдружие". Така се създава впечатление, че се отървава от нещо безполезно. Вместо това той трябваше да обяви продажба на мажоритарен дял от 95% за скромните 290 000 лева (отново 300 000 е психологически грешна сума за представяне).
Сайтът му не ми е интересно да го коментирам...
 
шок..... 300к евра за домейн. Това не е мечта, това е мокър сън...
Мокър от към обилно напикаване или еротично препускане през фантазиите. :) Според мен е оферта. Дори се чудя как до сега е е продадена идеята. Малко реклама по телевизията и си в бизнеса. Фирмите ще ти се молят по телефона. Ама този нет е пълен с всякакви чудеса. Как да излезеш от матрицата като тук е екшъна. :)
 
Мокър от към обилно напикаване или еротично препускане през фантазиите. :) Според мен е оферта. Дори се чудя как до сега е е продадена идеята. Малко реклама по телевизията и си в бизнеса. Фирмите ще ти се молят по телефона. Ама този нет е пълен с всякакви чудеса. Как да излезеш от матрицата като тук е екшъна. :)
тези 300к евра няма да му стигнат да избие еднократен рекламен спот в primetime-а на която и да е от 5-те най-гледани телевизии. И то с не повече от 60 секунди продължение.
 

Горе