Продава се: Продава се домейн + официална фен страница 73К

От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Кач пара домейна?
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Да , изпращам ЛС веднага
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

А що на лично? Аз искам да ги каже на всички. Иначе излиза, че има нещо за криене което е съмнително. Крие се нещо, от което те е срам, нещо лошо.
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Няма нищо за криене и нищо лошо :) домейна е от 2011-а от 2 години насам няма сайт. Преди това имаше сайт за снимки.
Добрва възможност е някой да стартира проект. Нямам време да се занимавам с страницата понеже имам чуждоезични сайтове и страници.

Не съм сигурен за цената.Написах на тези които ме попитаха на лично 4000 лв , поради простата причина че за 3-4 месеца не е проблем да се направят от банери на адсенс примерно... Ако има заинтересувани изпращайте вашите оферти на лично и ще ги обсъдим.

Не е проблем и да добавя хората с по сериозен интерес да разгледат инсайтс и т.н

пс: Не мога да разбера защо някой като види профил с червени точки и се спуска и той да слага ей така.Преди известно време ги нямаше продавах едни неща тук но се отказах и не съм отговорил на няколко съобщения и всички бяха силно възмутени...
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Като цяло си е висока сумата поради факта че всички фенове са си там по естествен път... и за да се построи официална страница с домейн или бранд някакъв до това положение сумата би била доста по голяма от тази която съм написал..
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Не съм влизал от доста време, ама гледам нещата са си същите! Продължават да ни мислят за балъци!
За 3-4 месеца, с тая Фейсбук измишльотина с "реални" лайкове и тоя домейн, ще направиш от AdSense 4000 лева, ама друг път!
И то с БГ аудитория! Айде няма нужда....
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

За домейна давам 200 лева
 
От: Продава се домейн + официална фен страница 73К

Това, че са натурални феновете няма абсолютно никакво значение рийча пак си е нисък и няма избиване тази извънземна сума от 4000лв. И то дори за 3-4 месеца ...
 

Горе