Продава се: Продава се домейн - перфектно име

Krumov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Продава се домейна - PRODAVALNIK.INFO


цена: 5 000 лв

Издавам и фактура ако желаете.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Продава се домейн - перфектно име

Няма нищо първоаприлско в предложението. Реално е на 100%
 
От: Продава се домейн - перфектно име

пробва ли да го продадеш на продавалник ? въпреки че те сега си сменяли името вече...
 
От: Продава се домейн - перфектно име

На тях определно не им трябва :) Но човек с идея и възможност за инвестиция може да има голяма ползва от този домейн. Аз имам предостатъчно проекти които да развивам за да се занимавам и с този домейн.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Домейнът info не е предназначен за такива работи.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Домейнът info не е предназначен за такива работи.

Разширението на даден домейн няма никакво значение. Дали е инфо, де, зе, бе, и или каквото и друго да се сетиш не му пречи да бъде успешен в която и да е сфера.
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн - перфектно име

Покажи ми примерен успешен онлайн магазин с домейн info.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Покажи ми примерен успешен онлайн магазин с домейн info.

Заповядай: http://www.magazincheto.info/

PR4, доходите няма да ги обсъждам тук, но съм показвал конверсията на доста колеги дори и в тема тук във форума 80-100% .
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн - перфектно име

@Крумов много хубав домейн и много хубава цена, но дали има капацитет и заслужава ли си цената? Ако искаш, пробвай да ме убедиш и евентуално ме чакай за оферта
 
От: Продава се домейн - перфектно име

@Крумов много хубав домейн и много хубава цена, но дали има капацитет и заслужава ли си цената? Ако искаш, пробвай да ме убедиш и евентуално ме чакай за оферта


:) Домейна наитина е хубав. Познат на бг потребителите и оналйн и офлайн. В следващата една година ще разпознаваем като име сред останалите в тази ниша без особени усилия от страна на собственика му. И дори да се наложи инвестиция за популяризация няма да е в космически размери. Бих го запазил, но съм зает със собствени проекти и имам други цели.

За какво може да бъде използван няма да давам идеи, но аз лично се сещам поне за 4 формата. Като всеки от тях е достатъчно доходоносен. Цената има опция за лек коментар.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Хайде колеги, къде изчезна предриемаческия ви дух? Както казах възможен е лек коментар на цената. Сега е момента да се възползвате от домейна докато промените са още пресни и името се помни от масовия потребител.
 
Последно редактирано:
От: Продава се домейн - перфектно име

Да видим има ли кой да спечели пари от домейна? :) Трбяват само малко креативност и инвестиция колкото за една почивка на море. Останалото домейна ще свърши сам :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Домейна е добър, но няма как да става за сайт за обяви... Може да се направи нещо друго...Иначе цената е много яка :)

И за обяви става и за още поне 3 други сайта. Абстрахирайте се от .инфо. Отдавна няма значение това, а може би никога не е имало. А цената може да се качи още :)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Само да попитам какво гарантира домейна - продавалник си е марка и какво им пречи да го вземат ?
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Само да попитам какво гарантира домейна - продавалник си е марка и какво им пречи да го вземат ?
Кофтито е и, че продавалник си сменя името.. и трафика рано или късно ще спадне към този домейн.

Иначе успех на продавача и купувача ;)
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Абе за тоя домейн имаше една голяма тема дето сега немога да намеря. Та ако не си същия значи на тебе са ти го пробутали.
 
От: Продава се домейн - перфектно име

Prodavalnik хвърлиха страшно много пари да го лансират това име и да стане познато. Ако наистина си сменят името (щото това според мен е пълна глупост да хвърлиш стотици хиляди левове и изведнъж да захвърлиш всичко)
това значи, че това име вече не ги интересува... Така, че няма да се учудя като изтече реситрацията да падне и .com домейна...
 

Горе