Продава се: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Dea

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Има го от 2013
Магазинчето работи предимно с био козметика, но може да се включат и добавки. Почнах работа и от месеци няма кой да се занимава с него. Има си някой поръчки на седмица, но никой не се занимава с него и е далеч от това, което може да постигне. Има си някой редовни клиенти. Към магазинчето си върви фейсбук страничка с около 3000 души, но reach - а е хиляда като се занимава повече човек да публикува. Иначе ако не публикувам нищо със седмици е около 500 - 600.
Върви с два домейна към един адрес, който иска може да си ги продължи и двата или пък не. С бг е малко по сложно, но той изтича декември. ДОмейна natureshopbg.com е платен до септември 2016 мисля.
Изграден е на wordpress с платена тема (темата беше около 50 $ мисля)
Работи си с магазини и складове и с някой свои наличности. Който иска може да си смени доставчика или да работи със друга стока, която внася и т.н.


Адресът си е в заглавието, който иска да го разгледа и да ми пише. Цена по договаряне.
 
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Прати повече инфо на лс.
 
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Така :)
Понеже нямам времето да пращам на всеки инфо ето това от аналитикс. За да внеса повече яснота ще кажа, че магазина беше към физически такъв, който го няма от два три месеца. Така, че никога не е развиван особено. Той беше като допълнение на физическия, колкото да има. Сега има някой останало неща (наличности), които могат да се вземат към магазина.(без да се плащат отделно) Работи и с някой магазини от които взима продукти и праща. Процента е между 23 и 30 за различните места.
Всеки може да си смени каквото иска ако не го устройва. В момента е на пълен самотек....така че това е без грам усилие.
Разбиращите и по - опитни имат око за нещата, знаят как да проверят кое колко става и дали могат да доразвият нещо. Ако има някой сериозно интересуващ се да ми пише. На въпрос : Може ли повече инфо?Без конкретизация какво да отговоря?
Каквото съм описала това е.
Поръчките за октомври са за около 400 лв. Точна сума ще кажа ако трябва. Пиша тук защото няма скрито покрито и не мога цял ден да отговарям на неща от сорта: може ли да кажете повече?
Трябва да се правят промоции и игри за да има повече трафик и интерес. Пробвала съм и веднага има пик както се вижда от графиката. Един ден 200 души , после 50.
Платена реклама във фейса само в началото е правена, като е правен. Оттам насам сам си ги трупа чрез споделяне. Затова съм описала REACH. Който има страница знае какво означава това.
В магазинчето има хляб ...стига да му се занимава на някой и да има време....не като мен. Моля за сериозни въпроси само.

Виж файлът 12883
 
Последно редактирано:
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Цената мислех да е по договаряне, на лс. . Фейсбук страницата си влиза.
 
Последно редактирано:
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Колежката е забравила да спомене, че логото е правено от мен и е уникално, което си е плюс разбира се :).
c4ec3c0babc47656.png
 
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Моля, за цена на лс, благодаря :)
 
От: Продава се онлайн био магазин Natureshop.bg/Natureshopbg.com

Привет на всички и съжелявам за бавния отговор. Магазинът е продаден :) Благодаря на всички
 

Горе