Продава се: Продава се онлайн магазин с доходи - СПЕШНО

nikolaydon

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте колеги,
за съжаление се налага да се разделя с онлайн магазина тип хипермаркет за дома на 2 години поради невъзможност да го разширявам си поддържам времево.
Изградени са отлични контакти с клиентите и доставчиците /от България/.
Към магазина се предлага и фейсбук страница със 1300 реални потребителя от България.
Има качени 22 производителя и 3008 продукта. Като около 1900-2000 от продуктите са качени ръчно и повечето са и с уникален текст.
Блог - с 6 уникални статии с по 300 думи качени само в този сайт и написани собственоръчно.
Сайта работи на тип дропшипинг с доставчиците от България.
Платформа: OpenCart v2.3.0.2
Платена тема: Journal v2.16.2
Платени модули:
MASS Product update - all modules
Total Import PRO
Импорт модул на Поликомп /не се използва в момента/
и още няколко за SEO, Manufacturer description, Product guaranteeи други.

За периода от края на 2018 до края на 2019 г. има реализирани 187 400 лв оборот от онлайн поръчки и още около 50 000 лв направени по телефон.
Сайта е рекламиран в google Ad words като бюджета отделян за реклама не е надвишавал 500лв месечно /рекламата е настроена с банери за ремаркетинг и ще бъде предоставена на купувача, както и ключовите думи на които се рекламира/. Последните няколко месеца не се рекламира.
Никога не е работено с Emag, pazaruvaj и други от рода сайтове.

За повече информация съм на среща за гр. София или на лично

Прикачвам снимки от админ панела и гоогле анализ

google analytics
cute stats
admin panel

Цената е 12 000 лв без ДДС и се коментира само при сериозен интерес

НОВА ЦЕНА: 6 000 лв без ДДС с фактура
 
Последно редактирано:
Здравейте,
домейна и хостинга на план СуперПро са подновени за още една година или до 13.02.2021 !
 
Здравейте,
Нека които има повече въпроси да пише на лично. Като цяло съм дал всичко нужно в темата
 
Магазина е все още в продажба. Писаха ми доста хора, но нямам конкретно предложение.
За да стимулирам малко продажбата, а и понеже вече найстина нямам време да се занимавам с магазина.
Промоция: 9 999 лв :)
Хостинга и домейна са платени за още 1 година от днешна дата :)
 

Горе