Продава се: Продава се развита почистваща фирма

Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!

Продаваме развита почистваща фирма действащата в района на гр.Казанлък и цялата област Стара Загора. Дейността на фирмата е от 2017 година. Изключително разпознаваем за района на област Стара Загора. Бизнес, който има изключителен поток от нови клиенти, също така и абонаментни. Бизнеса е с постоянни ежемесечни приходи. Подходящ е и за семеен бизнес.

Какво се продава:

Търговско наименование (Бранд)

Развит и оптимизиран уеб сайт, който е добре позициониран в релевантните ключови думи

Развити социални мрежи

- Facebook страница + Facebook профил

- Instagram профил

Регистрации в трети платформи като например alo, olx, domestina и пр.

Бизнес ел.пощи

Телефонен апарат с телефонен номер

Прахосмукачка 1бр.

Стийм Моп (парогенератор) 2бр.

Пособия за почистване на стъкла и витрини

Кофи за почистване на под с парцали

Микрофибърни кърпи

Четки

Гъби

Професионален италиански препарат за почистване на витрини и стъкла

Помощни кофи за чиста и мръсна вода

Стълба (ниска сгъваема)

Кофа с изтисквач за моп, за стъкла

Моп за стъкла с абразив и стандартен 35см.

Стъклочистач 35см.

Професионална телескопична дръжка 2 колена по 60см.

Памучен моп на въже BIX 1бр.

Моп на ленти Special BIX 1бр.

Държач за моп BIX 1бр.

Дръжка алуминиева за държача 140см.

Обикновена дръжка и моп за мокро почистване 2бр.

Професионална водоструйка Black And Decker 1бр.

Брандиран автомобил

Освен всички гореизброени неща, ако сте от района на област Стара Загора, може да получите и набор със CV-та на кандидати от, които да си сформирате екипи.

Също така ще получите списък от потенциални клиенти, които са звъняли през последния месец да искат почистващи услуги.

Също така ще получите и списък с контакти на нашите доставчици на почистващи препарати и консумативи.

Почистващата фирма има изключително голям потенциал за разрастване и развитие.

Ако нямате опит в сферата на почистващите услуги не се притеснявайте този, който желае да закупи бизнеса ще премине обучителна консултация от нас за това каква е технологията при видовете почистване.

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля свържете се нас на тел. 0878563376 или ми пишете на ЛС.

Продажна цена: 20 000лв. без ДДС



Допълнение:

Причината за продаването на почистващата фирма е че имаме още 4 други бизнеса, един от които е извън страната и ние е много натоварено.

Тази почистваща фирма я създадохме в началото, като семеен бизнес в момент, когато тя ни беше като метафорично казано спасителен пояс за нашето бизнес развитие, понеже предишните бизнеси с които се занимавахме вече нямаше интерес към тях и поток на клиенти към тях.

Този бизнес е изключително бързо оборотен и ако наистина имате желание да го развивате мащабите му могат да бъдат огромни, също така и приходите му от него.
 
Здравейте!

Продаваме развита почистваща фирма действащата в района на гр.Казанлък и цялата област Стара Загора. Дейността на фирмата е от 2017 година. Изключително разпознаваем за района на област Стара Загора. Бизнес, който има изключителен поток от нови клиенти, също така и абонаментни. Бизнеса е с постоянни ежемесечни приходи. Подходящ е и за семеен бизнес.



========



Допълнение:

Причината за продаването на почистващата фирма е че имаме още 4 други бизнеса, един от които е извън страната и ние е много натоварено.
Аз така си купих кола. Причината за продажбата беше същата, но за коли. В смисъл , че това не е действителна причина за продажба.
Успех все пак
 
  • Like
Реакции: Vbb
Аз така си купих кола. Причината за продажбата беше същата, но за коли. В смисъл , че това не е действителна причина за продажба.
Успех все пак
Благодаря за вашето мнение!
Ако сте на мое място, може би ще гледате нещата под друг ъгъл.
Изключително трудно ми беше решението дали да продам почистващата фирма, защото с много труд и любов аз и моето семейство я създадохме. Така обаче се завъртяха нещата ни, че след това създадох още няколко успешни бизнеси и почистването го оставих на заден план. Наплив от клиенти има постоянно, но много ще ми е трудо ако трябва да го развивам за напред, защото такъв бизнес, а и всеки бизнес си иска своето, а то е именно времето за това да се развива. Аз към момента нямам това време. Не искам това нещо, което го създадохме с толкова желание просто да стои неизползваемо и без да върви напред. За това реших, който желае да му се продаде и да влага също толкова желаение, както ние влагахме през всичките тези години.
А и да допълня, държа на пълната прозначност. Проявилите интерес да закупят бизнес ще им изпратя банкови извличениея, да видят колко оборот и печалба сме правили.
 

Горе