Продава се сайт за запознанства

zalozite

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се интернет сайт за запознанства. в цената се включва сайта, хостинга за 1 година + домейна , който е много добро име и лесно се намира в търсачките.
сайта е на адрес www.easylovefind.com
Нов е, включва административен панел, има възможност за плащане чрез най-популярния метод дори и в Бг paypal. Като идея сайта е насочен към регистриране на чужди потребители, които да плащат чрез пейпал за да имат по-големи възможности за запознанства в сайта. възможностите на админ панела са големи. можете да определяте цената за месечен абонамен, можете да изтривате, променяте профили, галерия със снимки и още много много възможности. има възможност да слагате банери на сайта и да печелите от това. можете да печелите и чрез гугъл адуърдс, като ако решите да пуснете сайта в чужбина и кликовете ви са главно оттам можете да заработите доста добри пари.
само за информация искам да кажа, че някой от водещите БГ сайтове печелят десетки хиляди левове на месец. Това, от което имате нужда е да имате желание да развивате сайта, време и нещата ще се получат. добре е също така да отделите някой лев и за реклама, защото без първонаален старт е трудно. това е. в момента имам няколко сайта които поддържам и не съм в състояние да равивам и този сайт. Който е готов и иска да го закупи нека ми пише тук на PM. този бизнес е един от най-печелившите в света и затова смятам, че който го купи няма да загуби нищо, точно напротив , има голямо бъдеще.
Цена за сайта, хостинга за 1 година и домейна = по-договаряне. пишете на dimas4(a)abv.bg

поздрави
 
От: Продава се сайт за запознанства

А това е ЧИСТ osDATE. Кажи ми за какво да ти плащаме при положение, че можем да го изтеглим безплатно от тук - http://www.tufat.com/s_free_dating_system.htm
И да регнем домейн с хостинг (който ти не си казал какво включва и какво не) за 45 лв от тук - http://www.superhosting.bg/ и домейн за още максимум 18 лв пак от същото място?
Обясни ми, че не мога да разбера нещо.
 
От: Продава се сайт за запознанства

Какво изписа бе , това е OSDATE безплатна версия , не можа ли линк да дадеш

пс : сега видях ,че колегата ме е изпреварил с поста си , и аз съм на неговото мнение...
 
От: Продава се сайт за запознанства

името е много добро -"намери лесно любовта, което само то струва поне 5 пъти от това ,което сте постнали, имам предложение само за домейна за много по-висока цена от това, което ти си написал като суми, а и сайта е готов, а това си е все пак труд, така, че не съм казал , че струва хиляда лева примерно, но просто очаквам да се договоря с някой които има интерес и му се занимава да го развие. това е.
 
От: Продава се сайт за запознанства

Да ти обясня мойто момче , ако домейна ти не е някакъв супер оригинален 3-4 буквен домейн , или не е подходящ за брандинг , ако няма PR и някакви линкове , цената му остава същата с която е закупен .
Трудно се продават краставици на краставичар не мислиш ли ?
 
От: Продава се сайт за запознанства

Обясняваш некви простотии за кликове Божеееее бе тука мислиш, че хората който могат да купят сайт незнаят как да изкарват пари ли

Много добрия домейн е много зле сумати народ незнае англииски дори и да не е насочен към българи домейна пак не е добър

Не съм си правил труда да ти поста ама набъзо прочетох няколко думи обясняваш простотии се едно на малумняци
Като се печелят толкова пари защо сам не си го развиваш а се мъчиш да го продадеш тука за 20лв

Тея сайтове където печелат не са от вчера
Нета се препълни с такива сайтове и за да спечелиш сега незнам какви функции трябва да има тоя сайт...

Все пак успех с продажбата...
 
От: От: Продава се сайт за запознанства

Обясняваш некви простотии за кликове Божеееее бе тука мислиш, че хората който могат да купят сайт незнаят как да изкарват пари ли

Много добрия домейн е много зле сумати народ незнае англииски дори и да не е насочен към българи домейна пак не е добър

Не съм си правил труда да ти поста ама набъзо прочетох няколко думи обясняваш простотии се едно на малумняци
Като се печелят толкова пари защо сам не си го развиваш а се мъчиш да го продадеш тука за 20лв

Тея сайтове където печелат не са от вчера
Нета се препълни с такива сайтове и за да спечелиш сега незнам какви функции трябва да има тоя сайт...

Все пак успех с продажбата...

колега може би си прав, ще си го развия сам, занимавам се с интернет програмиране и дизайн от доста години и съм сигурен , че тази сфера има голямо бъдеще, особенно западняците са луди по тези сайтове, всеки с малко повече мозък в главата знае, че 20-30$ на месец са нищо за един западняк за абонамент , стигат ти 10 човека и 300 - 400$ са твои, ама вие като сте много умни всичките и не желаете ок, може би е по-добре за мене, паричките ще дойдат при мен, просто ще трябва да тделя още малко от свободното си време за този сайт. сайта вече не се продава. успех на всички!
 
От: От: Продава се сайт за запознанства

колега може би си прав, ще си го развия сам, занимавам се с интернет програмиране и дизайн от доста години и съм сигурен , че тази сфера има голямо бъдеще, особенно западняците са луди по тези сайтове, всеки с малко повече мозък в главата знае, че 20-30$ на месец са нищо за един западняк за абонамент , стигат ти 10 човека и 300 - 400$ са твои, ама вие като сте много умни всичките и не желаете ок, може би е по-добре за мене, паричките ще дойдат при мен, просто ще трябва да тделя още малко от свободното си време за този сайт. сайта вече не се продава. успех на всички!
Успех, макар и от последното мнение да става ясно, че хал хабер не разбираш от този бизнес.
 
От: Продава се сайт за запознанства

Аз още в първото мнение го забелязах, че незнае къде е
 
От: Продава се сайт за запознанства

Затова има толкова много различни хора по света....
 
От: Продава се сайт за запознанства

името е много добро -"намери лесно любовта, което само то струва поне 5 пъти от това ,което сте постнали, имам предложение само за домейна за много по-висока цена от това, което ти си написал като суми, а и сайта е готов, а това си е все пак труд, така, че не съм казал , че струва хиляда лева примерно, но просто очаквам да се договоря с някой които има интерес и му се занимава да го развие. това е.
малее, колко си зле !! като имаш предложения за по-висока цена, кво се пинкяш и за къв домейн говориш ?!?! Аз пък имам - naebime.com - скивай, колко е ясен !
 
От: Продава се сайт за запознанства

Само не разбрах последно ситемата или домейна се продава и кое е по ценното ...
 
От: Продава се сайт за запознанства

5 $ за домейна и там 10 $ за хостинга или колкото е. Сайта подарък... Ако не обичаш да правиш подаръци, го изтрий. Без това ми трябва хостинг и домейн. Вместо да ги давам по суперхостинг или хост бг да ти дам там 10 - 15 $ да използвам твооите. Разбира се ще ти направя услуга като закупя хостинга и домейна заедно, ат ще ми направиш отстъпка 20 - 30 % за цените. Отваряй депозитна сметка за лихва и да ти изпращам 12 $ за хостинга и домейна
 

Горе