Продава се: Продава се сайт за кафе

thedjhodja

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!Продавам сайт-кафе за специализирани машини на капсули.Капсулите в сайта които се продават не се продават във българските хипермаркети и магазини.В пазара на България продава се само от мен и още един сайт.Продуктите които се предлагат в сайта са най качественните за съответния модел кафемашини и няма друг магазин който да ги предлага.За развиване на сайта не е използвано реклами и други работи всичко е натурално и няма смисъл когато в тази нисша си сам те потребителите сами те намират.Сайта е на първо място в google при търсене на капсули за съответните машини.Потребителите са 104 повечето са редовни и си поръчват през 10-15 дена ,но има някои които са редовни клиенти вече поръчват по телефона и не влизат през сайта.Както казвам сайта не е развит до толкова защото трябва да има наличност за стоките което е трудно защото няма и месец всичко се изчерпва.От края на декември сайта няма продажби защото няма наличност и нямам време да заредя.
Сайта е на реално 2 години и половина с реални продажби на стойност близо 5000 лв. по сайта иначе има поръчки по телефона за над 2500 лв.
Има чат подръжка също така,e-mail адрес на сайта и фейсбук страница с 169 харесвания натурални на клиентите.
Сайта се продава с хостинга и домейна който е най важното.
Системата е опенкарт и дизайна уникален направен от мен.
Който закупи сайта ще дам информация и подкрепа за да подържа сайта и от къде(чужбина) може да закупи продуктите.
Печалбата е от един продукт е 1:5 при количество на пакет 36 броя които се изчерпват от потребителите много бързо.
Само за сериозните хора които имат интерес ще дам достъп до името на сайта и админ панела.
Цена предлагайте на ЛС.

1301a747-daad-4a8a-57e8-540c6c12761c.png

44c3f9b3-c146-4778-7d63-cca2422d5dce.png
 
След като вече два месеца нямаш време да заредиш то тези постоянни клиенти не са ли вече при конкуренцията ти?

250 лв. на месец приходи (30 месеца (две години и половина), 7500 оборот) - Колко от тези пари са печалба?
 
Кафетата които се продават са оригинални за тези кафемашини и никъде в България не се продават от друг. Дълго време бях в чужбина.Вече се завърнах в България завинаги и работя работа с която нямам време със нищо друго да се занимавам (знаете в България как е),затова съм решил да го продам.За други въпроси само ЛС.
 
.В пазара на България продава се само от мен и още един сайт.

Това са твои думи! Последно само ти ли го продаваш този продукт или не?
 
Продават се и от друг магазин аналози за тези машини.Във сайта ми се продават само оригинални сертифицирани за тези машини кафета и са от марки създатели за тази машина.
 

Горе