Продава се: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

nehrox5

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се сайт за отслабване, който за по-малко от 2 месеца има чиста печалба над 4000 лева и това е най-малкото, защото сайта има огромен потенциал и това е само тестов период. Сайта е нов на по-малко от 2 месеца и е перфектен за реклама. Не е инвестирано в продукт, нито в някаква професионална реклама. Сайта не продава добавки или някакви магически хапчета за отслабване, а конкретни методи, диети и рецепти и до момента не е имало недоволен клиент. За по-малко от 2 месеца сайта има над 65 000 реални посещения и над 150 продажби. Над 80% от трафика е от Фейсбук като трафика от фейса идва предимно от спам по групите и от този трафик е пълно с продажби. В реклама почти не е инвестирано освен една рекламна статия в един блог на колега от форума и 50 лв. в adwise.bg и малко спам по няколко фейсбук страници на колеги от форума реално в реклама са инвестирани не повече от 200 лева. На сайта не е правено каквото и да е СЕО, някаква професионална реклама, Adwords, Adsense и.т.н. Ако се направи някаква професионална рекламна кампания сайта гарантирано ще има печалби от над 500, 1000 лева на ден

Цена: 20 000 лв.

Подробности на ЛС, моля да пишат само хора, които има реален интерес към офертата.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Здравей, имам интересен към подобни сайтове. Прати ми лс за подробна информация, какви продукти се продават, ваша система ли използвате и така нататък... ЛС
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

...Ако се направи някаква професионална рекламна кампания сайта гарантирано ще има печалби от над 500, 1000 лева на ден ...

Сори за офтопика, ама как гарантираш тия печалби от 1000 и кусур лв на ден... наблягам на думата "гарантирано".

Винаги съм пожелавал успех на всяко начинание, ще пожелая и на теб. Просто за мен е некоректно да гарантираш някакви печалби.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Сайта без никакви средства за реклама само със спам във Фейсбук групите прави по над 250 лева на ден. Ако някой, който разбира му направи СЕО, Adwords и.т.н няма начин да няма бум на продажбите.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

пиши ми на лично кой е сайта и какъв е продукта дето продаваш. имам интерес и кешовица :D
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Ако може и на мен да ми пратиш на ЛС сайта и малко повече информация за него ;]
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

И аз се интересувам, прати ми повече инфо.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Изпрати ми инфо на ЛС :)
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Ако може и на мен да ми пратиш на ЛС сайта
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Ама заедно със спама във фейса ли го продаваш, като спре спама какво ще стане?
Хубаво е да ги изяснявате тези неща.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Айде още един един сайт правещ по 30 000 лв на месец, само за 4000 лв ...

Този път офертата е реалистична - сайтът е направил 4000 лв за два месеца (2000 лева на месец) и се продава за 20 000 лева. Тоест цената на сайта превишава дохода за кратък минал период, което е логично.

Обаче е съмнително дали ще продължи да прави по толкова, защото хората с излишни пари вече са си купили каквото се продава - пазарът е малък в България.
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Афф ли е сайта или методите, диетите и рецептите са твои? :)
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Афф ли е сайта или методите, диетите и рецептите са твои? :)

Прати повече информация на лично имам интерес.
Плюс инфо за цитата
 
От: Продава се сайт за отслабване с печалба над 4000 лева

Сайта без никакви средства за реклама само със спам във Фейсбук групите прави по над 250 лева на ден. Ако някой, който разбира му направи СЕО, Adwords и.т.н няма начин да няма бум на продажбите.

Не издържах.... сайта за 2 месеца има 4000 лева а иначе прави по 250 на ден в момента? Тоест 7500 месечно и 15 000 за 2 месеца? Към сайта дава ли се стоката, фейсбук групите и прочие? По какъв начин се гарантира,че изобщо ще се възвърнат 20те бона ? Предполагам,че ако правиш по 1000 на ден та дори и 250 никога няма да тръгнеш да продаваш сайта и за 200 бона ;) Успех иначе :D може да се намери някой балък!
 

Горе