Продава се сайт за флаш игри

mantodeus

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продава се следния сайт - ЦЪК
Хостинг и домей в LunarPages до 5 януари.
Трафика е изцяло от Г.Брояча е отворен.
Има сложен адсенс,но не си заслужава - графичните реклами се заплащат по 1 цент клика ... въпреки всичко съм го оставил.

При интерес ще ви дам повече и по-изчерпателна информация на ЛС или ако имате желание може да поговорим в скайп.

Ориентировъчно - 120$

Нова цена : 110$
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за флаш игри

Още като попита му пуснах ЛС с цел да не се разводни темата.
Скрипта си е легален,закупен е най-големия пакет,може да се каже,че само скрипта е 80% от цената на сайта :)
 
От: Продава се сайт за флаш игри

Още като попита му пуснах ЛС с цел да не се разводни темата.
Скрипта си е легален,закупен е най-големия пакет,може да се каже,че само скрипта е 80% от цената на сайта :)
продаваш ли го още /?:)
 
От: Продава се сайт за флаш игри

110$

Под тази цена е безсмислено да се сваля повече като се има предвид стойността на скрипта ...
 
Последно редактирано:
От: Продава се сайт за флаш игри

Сайта все още не е продаден,но малко ъпдейт :

Случайно тези дни попаднах на едни много добри дизайни на цена от 60$,които напълно си заслужават парите.Приятни са за окото и са доста добре направени,със сигурност ще увеличат посещаемостта на сайта.
Мисълта ми е ако някой има интерес да се занимава с такъв сайт ще му пратя линка да хвърли едно око.Като цяло 60$ не са много за изцяло нов дизайн :)
 
От: От: Продава се сайт за флаш игри

Ако погледнете нагоре ще видите , че човека е дал линк към сайта..................:twisted:

Ставаше дума за темплейта,който споменах по-горе :) Иначе си прав, линк към сайта за продажба съм дал още в първия пост.
 

Горе