Продава се скрипт за футболен портал

wessly

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам скрипт предназначен за всякакви сайтове, но най-вече ще свърши работа на хората, които имат футболни портали. Функции - тегли информация, от един от най-големите световни футболни букмейкъри, за срещите. Можете да си конфигурирате кои първенства (от всички), на какъв език да ви идва информацията (има директно на български - имената на играчите и отборите), кои първенства и турнири да обхваща, реални коефициенти и др.

Цена - 15 лв. / paypal
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Добре бе хора, как да давам демо на PHP скрипт, който просто тегли дадена информация от едно място на друго... Описал съм всичко, ако има нещо друго, питайте.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Щом не знаеш как има 2 варианта:
- препродаваш и си нямаш на идея какво всъщност прави скрипта;
- новобренец, който си няма на идея какво върши;

Ето ти пример за демо:
Пускаш го да може да се избира само 2-3 първенства(примерно Белгия; Гърция;) и да извлича Х мача. След което показваш данните.
За да не си мислят пък хората, че мамиш може да добавиш и един дъмп на таблиците и т.н.

И най-важното, което липсва в обяснението ти: кажи как си се защитил от бан по IP.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Направо да бия един .phps и линк към файла? Да мамя, не мисля, че е трудно да се провери iTrader и други мои теми и постове. Няма да давам никакви демо-та, скрипта работи, който ме е потърсил - на него съм му обяснил и всичко спи.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Къде видя нещо за измама?
Все пак ще отговориш ли на въпроса ми: "кажи как си се защитил от бан по IP"?
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Темата нагоре! 15 лв. е цената.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Моля за малко повече инфо на ЛС.
Мерси предварително!
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Функции:
-избор на език (включва български)
-тип събитие (дисциплина)
-категория (турнир, лига, купа и тнт.)
-дата (конфигуируема за +2)
-участници (в зависимост от 2/3 залози и самото събитие)
-коефициенти (1/Х/2/Под/Над/Хендикап/Първи да отбележи и тнт...)
-поддръжка на много спортове

Повтарям - скрипта е напълно сигурен и безопасен за ползване. Всичко е легално!

Цена : 20 лв.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Обновявам темата, продава се с пълна сила!
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Нагоре!
Последните клиенти са много доволни, цената е 20 лв. Няма да намерите по-ниско от това! Възползвайте се.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Нагоре!
Последните клиенти са много доволни, цената е 20 лв. Няма да намерите по-ниско от това! Възползвайте се.
- това на колко хора го продаваш
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Приятелю нали беше объркал цената в темата? На лс ми поиска 50лв, като заяви, че в темата било объркано. Не ви препоръчвам да купувате.
 
От: Продава се скрипт за футболен портал

Препоръчвай каквото желаеш, другите закупили могат да споделят как съм продавал.
 

Горе