Продава се хостинг компания

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Продава се HostSean.bg

Хостинг компания на 2 години и половина,
сървъри в 4-ри дата центъра
Прилично количество активни клиенти , които плащат както месечно така и такива на 3 и 12 месечни плащания

добър набор от предлагани услуги
Абсолютно 100% автоматизиран процес на продажба


Оферти в темата Само

Причина за продажбата е започването ми да се занимавам и с мащабна селскостопанска дейност
 
От: Продава се хостинг компания

Сделката не е валидна вече :) Днес ще осъществим сделката с @gshopov и от утре няма джаро, няма маро... всички клиенти се отчитат при мене ;) Добър опит между другото... :)
 
От: Продава се хостинг компания

това шега ли е?

май да.. като взема предвид

Оферти в темата Само

и

Причина за продажбата е започването ми да се занимавам и с мащабна селскостопанска дейност

аз наистина си помислих, че офертата е реална :p
 
От: От: Продава се хостинг компания

това шега ли е?

май да.. като взема предвид.
Просто фейк обява с цел реклама.
 
ако не беше женен, можеше да се включиш и в следващия сезон на хитовото предаване "фермер търси жена"
 
От: Продава се хостинг компания

някой от Вас чувал ли е за евро програмата млад ФЕРМЕР ????
ем аз да така че съм решил да се пробвам като земевладелец :)

http://evroprogrami.com/razvitie-na-selskite-rayoni/prsr

Трябват ти много връзки за да вземеш парите, да оставиш процент (на хората които ги дават), има много изисквания, абе с една дума НЕ ОЧАКВАЙ МНОГО. Мога да ти дам един човек който се занимава с тази дейност, но след като вземеш парите трябва да му дадеш комисионна.
Ако искащ пиши ми на ЛС
 
От: Продава се хостинг компания

:D вероятно това е скритият замисъл :) Да спечели европрограмата, да си направи ферма и да репетира за новият сезон на "Фермер търси съпруга" :) :) :)
 
От: Продава се хостинг компания

някой от Вас чувал ли е за евро програмата млад ФЕРМЕР ????
По тази програма тейково, уйково и учинайково, дето земя не са виждали, отдавна изпапаха парите. :lol:

ПС
Мога да те взема на обучение. По градинарство, не по европапане. ;)
 

Горе