Продава се POKEMON GO акаунт спешно 30 лева!!!

ReminD

Well-Known Member
pendel3.png


Можете да пишете и лично съобщение на @cross , бизнесмена, предприемача, биопроизводителя, програмиАтора, seo оптимизатора, каращ кола за 200 000, имащ апартамент за 450 000, имащ фирма (незнайно каква), и не на последно - поет по душа и писател по професия и т.н..
 
Ама така се прави състояние, бе! :D От продажба на гевреци на Женския пазар до Покемон Го!
 
@ReminD забрави и земеделец с инвестиция за милиони, финансирана от ЕС и то безвъзмездно :)
 
Имам чувството че Ремайнд по цял ден следи какво прави крос и веднага пуска тема да информира и останалите съфорумци.....
Наков и компания малко домашни им дават май в софт уни :D
 
Имам чувството че Ремайнд по цял ден следи какво прави крос и веднага пуска тема да информира и останалите съфорумци.....

Аз имам чувството, че това плюене наляво и надясно трябва да се прекрати с една почивка на всички замесени, най-честно ще е, а и загубата ще е само една две излишли теми в офтопика. :rolleyes:
 
Ремайнд според мен изживява духовен оргазъм, когато успява да захапе с нещо преуспелия предприемач с лого на кот крокс!
 
В този форум последно време друго интересно няма, нито пък забавно. Единствените трендващи теми са тези.
Deal With it.
Горните субекти кога последно са пускали тема във форума? Освен ако не питат нещо / не предлагат някаква услуга? А да, никога, nevermind. Понеже аз в седмица пускам на 1-2 теми от SEO новини и интерес никакъв от тоя контент, а пък ако отидем към раздел "правене на пари онлайн" - нещата са изчерпани отдавна - има теми за всичко, като цяло само могат да се продължават някакви дискусии, и да се пускат теми от дропшипери, като цяло форума се потдържа от такива теми като тази и от разни офтопици и аз съм го казвал и на Блинки, той си знае.
 
В този форум последно време друго интересно няма, нито пък забавно. Единствените трендващи теми са тези.
Deal With it.
Горните субекти кога последно са пускали тема във форума? Освен ако не питат нещо / не предлагат някаква услуга? А да, никога, nevermind. Понеже аз в седмица пускам на 1-2 теми от SEO новини и интерес никакъв от тоя контент, а пък ако отидем към раздел "правене на пари онлайн" - нещата са изчерпани отдавна - има теми за всичко, като цяло само могат да се продължават някакви дискусии, и да се пускат теми от дропшипери, като цяло форума се потдържа от такива теми като тази и от разни офтопици и аз съм го казвал и на Блинки, той си знае.
По дразнещо от това да пишеш на шльокавица е само да вкарваш английски фрази в бг реч. А уж беше родолюбец ...... трендващи теми хахахаха. В опита си да се гавриш с крос сам не виждаш колко си смешен.
 
По дразнещо от това да пишеш на шльокавица е само да вкарваш английски фрази в бг реч. А уж беше родолюбец ...... трендващи теми хахахаха. В опита си да се гавриш с крос сам не виждаш колко си смешен.
реймънда от изгониха станишев от страната се пооправи...
 

Горе