Продава се vestnika.com

nik0la

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

продава се сайта www.vestnika.com . Ето малко данни за сайта:

PR4
Посещаемост според Google Analytics: ~ 4 000 на ден
Прави по около 20 000 импресии на ден

Сайта има прилична гугъл оптимизация. Има си административен панел. Сайта е регистриран в системата на Изи Трейдър и прави по около 150 - 200 лв на месец приход от там. Може да се постави и Гугъл също.

Цена - 4000.00 лв
 
Последно редактирано:
От: Продава се vestnika.com

И аз се интересувам, прати ми лично.
 
От: Продава се vestnika.com

Ако има някой заинтересован, моля да ми пише на лично :)

сега да преброим хората които разбират български език :eek: а то нямало такива ... колко жалко
 
От: Продава се vestnika.com

Малко офтопик:
Валутните курсове ръчно ли си ги променяте или ползвате някакъв скрипт, щото и на мен ми трябва такова. :)


Ползваме собствен скрипт за валутните курсове.
 
От: Продава се vestnika.com

nik0la....прати ми ПМ. с цена ;) че не ми дава да пращам съобщения все още.
 
От: От: Продава се vestnika.com

сега да преброим хората които разбират български език :eek: а то нямало такива ... колко жалко

Сега да хванем неподготвените изказвания :eek: а то били много... колко жалко

Към продавача (някак звучи като служител на КООП преди 89-та), понеже нямам нужните постове, нямам право да изпращам ЛС. Изпрати ми мейла си. Имам още въпроси.
 
От: От: От: Продава се vestnika.com

Сега да хванем неподготвените изказвания :eek: а то били много... колко жалко

Към продавача (някак звучи като служител на КООП преди 89-та), понеже нямам нужните постове, нямам право да изпращам ЛС. Изпрати ми мейла си. Имам още въпроси.

ти пък какво се жалваш, поне си написал нещо което има смисъл ...,
към другите: като не е писал, че ще разпраща ... то трябва да си има правила и ако една обява ако не е написана както трябва да бъде премахвана, независимо дали ще боли първия път.
 
От: Продава се vestnika.com

Имам интерес да закупя vestnika.com.Бихте ли ми дали повече информация за цената.
 
От: Продава се vestnika.com

И аз се интересувам от цената?
 

Горе