Продавма forumi.us и скрипта към него с цялата база и всичко

memorex

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте, офертата ми е следната:

Домейн:forumi.us платен до 08.03.2008

Скрипта към сайта е платен. Активен е до 08-20-2008 до тази дата е платено за безплатни ъпдейти и поддръжка. След тази дата се плащат по $39.95 USD за всяка следваща година.

Посещения: Сайта имаше по 2500 средно посещения на ден преди да бъде спрян от хоста поради натоварване на сървъра.

Печалба: Имах по 150 долара печалба от адсенс средно на месец.

Цена: 2000 лв, включва домейна, скрипта с цялата база на всички форуми. И поддръжка от моя страна за година напред.

За въпроси пишете в темата, или на лично съобщение.
 
zaaron каза:
:shock: Не мислиш ли че всичко за което става дума е в минално време (с изключение на домейна) автоматично прави цената меко казано невалидна?
Минало време с 1 ден в миналото.
 
Колега като цяло добре но мисля ,че цената ти е малко високичка за сегашното състояние на проекта ти. Ти и за това го продаваш... Все пак сме конкуренция но с най-добри чувства и успех на този който го купи ще има яка битка но в едно съм сигурен няма кой да ме бие по качество на предлаганата услуга се пак съм с двупроцесорен ксеон , 4ГБ рам и 3ТБ масив и хоствам машината в един от най-добрите дейта центъри в България така ,че съм конкурентно способен :)
 
online каза:
Колега като цяло добре но мисля ,че цената ти е малко високичка за сегашното състояние на проекта ти. Ти и за това го продаваш... Все пак сме конкуренция но с най-добри чувства и успех на този който го купи ще има яка битка но в едно съм сигурен няма кой да ме бие по качество на предлаганата услуга се пак съм с двупроцесорен ксеон , 4ГБ рам и 3ТБ масив и хоствам машината в един от най-добрите дейта центъри в България така ,че съм конкурентно способен :)
Хих не бих казал, че си ми чак такъв конкурент. Ако намеря спонсор ще видим. Но все пак имаш доста по-малко функций на хоста си. Пък и ще видиш, когато имаш повечко форуми с твоят скрипт какво ще стане!
 
Е спонсор... Всеки може със спонсор въпроса е да се прави от нищо нещо нали така :)
 
online каза:
Колега като цяло добре но мисля ,че цената ти е малко високичка за сегашното състояние на проекта ти. Ти и за това го продаваш... Все пак сме конкуренция но с най-добри чувства и успех на този който го купи ще има яка битка но в едно съм сигурен няма кой да ме бие по качество на предлаганата услуга се пак съм с двупроцесорен ксеон , 4ГБ рам и 3ТБ масив и хоствам машината в един от най-добрите дейта центъри в България така ,че съм конкурентно способен :)

Много ти е високо самочувствието!
Ти един свестен форум нямаш като гледам пълния списък с форуми докато forumi.us имаше доста качествени.
Всичките ти форуми имат по 2 поста.
 
За него явно е по-важно какви са му сайтовете и сървърите от колкото какви резултати му дават.
 
..

Аз не разбирам, защо след като правиш по 150 долара на месец от адсенс ти трябва спонсор за хостинг при положение, че с тези пари можеш спокойно да си вземеш хостинг който да издържа трафика който правиш?
 
Re: ..

joker каза:
Аз не разбирам, защо след като правиш по 150 долара на месец от адсенс ти трябва спонсор за хостинг при положение, че с тези пари можеш спокойно да си вземеш хостинг който да издържа трафика който правиш?
Защо ли, защото сме в скапаната България и да ти осребрат чек трябва да чакаш по 2 месеца за това. Защото всичките ни банки са с "с най-добрите в СВЕТА"!

Тоест в момента нямам нужните пари.
 
Gotovski каза:
какув скрип използва ??? покажи ми скрипта за да разгледам нещо мн сам навит
echophp използва.

По темата - цената малко не ми се вижда реална.
Посещенията са ти главно от форума с матурите. Когато бяха на моя хостинг, аз също имах 1000+
 
Re: ..

memorex каза:
joker каза:
Аз не разбирам, защо след като правиш по 150 долара на месец от адсенс ти трябва спонсор за хостинг при положение, че с тези пари можеш спокойно да си вземеш хостинг който да издържа трафика който правиш?
Защо ли, защото сме в скапаната България и да ти осребрат чек трябва да чакаш по 2 месеца за това. Защото всичките ни банки са с "с най-добрите в СВЕТА"!

Тоест в момента нямам нужните пари.

Хубаво, но все пак ще дойде. Според мен не е това причината за да искаш да го продадеш. Също така цената ти определено е доста висока, при положение, че вече си го спрял и е трудно да се възстанови предишният трафик.
 

Горе