Продажба на всички рекламни полета в сайта

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Реших да предложа една необичайна оферта за реклама в новинарски сайт. А ето и условията на офертата:

Предоставяме за реклама всички банерни рекламни полета в сайта. Това означава, че при поръчка от Вас, свалям всички банерни реклами в сайта и оставям само Вашата реклама. Може да се възползвате от всякакви размери банери и местоположения. Цената за тази оферта е 800 лв. на месец. Приемете ли тази оферта, в сайта няма да се визуализират други реклами, освен Вашата.

Уточнение – може да се комбинирате двама или трима човека, и така да си разделите разходите. При това положение цената ще Ви излезе наполовина, или даже и по-евтино.

За да не изброявам безкрайно размерите на банерите, ще спомена само, че може да се използват всички стандартни размери на банерите. Ако желаете нещо допълнително – ще го обмислим и ако е възможно ще бъде направено.

Местоположение на банерите – в главата, под заглавието на статиите, след статиите, над коментарите в статиите, във футъра, в дясната колона на сайта.

Кликове – анализа на статистиката показва, че цялата реклама в сайта генерира над 6 000 клика на месец. Това означава, че ако предложите хубави банери, реклама, която да бъде интересна на посетителите на сайта – Вие ще имате успех, и също така ще получите добра цена на кликовете, която не само е съизмерима с тази на Адуотърс или Фейсбук, но и по-евтина.

На рекламна позиция може да използвате и повече от един банер. В този случай те ще се ротират, а по този начин посланието Ви ще стане по-интересно и атрактивно за посетителите на сайта, защото няма да е еднообразно, което омръзва.

Заплащане: Пейпал, по банков път или в кеш.

Важно допълнение към офертата: Единствено банера, който се намира под менюто на сайта няма да бъде премахван!

Бонус към рекламата: по един анонс на ден във фейсбук, за един месец (анонсите са в рамките на обявата).

Ако нямате банери, нашия екип ще Ви изработи, срещу допълнително заплащане.
 
Кой е сайта бе младеж? Пак ли трябва да пиша лични за да ми дадете линк? Айде малко по-сериозно!!!
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

Абе тебе да не те бастисаха от адсенс, че така отчаяно се чудиш как да монетизираш?
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

otspace - ако те интересува, ще питаш, и то културно, няма да ми говориш на "бе".
TheCrazyBastard - ако съм искал да покажа сайта, съм щял да го направя.
biaaro - не, не са, просто плановете ми са други.
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

otspace - ако те интересува, ще питаш, и то културно, няма да ми говориш на "бе".
TheCrazyBastard - ако съм искал да покажа сайта, съм щял да го направя.
biaaro - не, не са, просто плановете ми са други.

Аха, диверсификация на приходите нещо мъчиш, това не е лошо, но е доста трудно, успех.
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

Аха, диверсификация на приходите нещо мъчиш, това не е лошо, но е доста трудно, успех.

Да, така е, трудно си е, няма лесни неща, но успея ли - ще съм много по-добре, и ще печеля много повече от Адсенс, а нали това е целта - да печелим колкото се може по-добре? Благодаря за пожеланията, успех и на теб.
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

Имам интерес, може ли сайта на лично.
 
От: Продажба на всички рекламни полета в сайта

Имаш информация.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе