Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

за цяла година печалбата е приблизително 1600-1700 лева

от къде са ?
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

1700 лева за една година от гогле адсенс така ли ?
и това с 1200 -1500 уникални на ден?
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

бих го купил, но след доста голям коментар на цената.
Мога да гарантирам че 3 000 е цифра която няма да получиш за този сайт :)
даже съм толкова сигурен че ще купя и изпратя по куриер 100 кюфтета на този който го купи за 3 000!
Предложението ми е сериозно - един вид бонус към покупката :)
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Може ли снимки от адсенс акаунта, защото ми се струва нереално с тези посетители да правиш 5лв/ден, дори и в тази ниша.
Статиите ти ли си ги пишеш ?
 
Re: От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

даже съм толкова сигурен че ще купя и изпратя по куриер 100 кюфтета на този който го купи за 3 000!
Ама от кайма "Стара планина" или обикновени? Питам, че да знам дали си заслужава бонуса. ;)
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Може ли снимки от адсенс акаунта, защото ми се струва нереално с тези посетители да правиш 5лв/ден, дори и в тази ниша.
Статиите ти ли си ги пишеш ?
бе не е баш нереално... щото аз правя по 10-15 лева на ден с 2000 -2500 посетителя :)
В този сайт влизат предимно идиоти търсещи да дръпнат някоя програма безплатно, но понеже не я намират кликат на всичко съмнително :)
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Получих скриина. Всичко изглежда ок, човека прави по около 20 000 импресии на тези 2 000 посещения.

бе не е баш нереално... щото аз правя по 10-15 лева на ден с 2000 -2500 посетителя
В този сайт влизат предимно идиоти търсещи да дръпнат някоя програма безплатно, но понеже не я намират кликат на всичко съмнително
Разбивате ме .. хаха За пореден път се убеждавам че нишите музика, игри и т.н. не стават за нищо в бг. Аз повече от 2-3 евро цента в адсенс на клик нямам ..

П.С. Харесва ми сайта, но дори и с примамливата оферта на AMOUN ми се струва скъпо.
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Колко време отделяш на ден/седмица/месец за да се занимаваш със сайта?
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Егати хамалогията - 2-3 часа на ден за 100 лева на месец ... то по-добре да чистиш входове ... по 2-3 часа на ден определено ще вземеш повече от 100 лева ...
30 дни по 3 часа = 90 часа - малко повече от лев на час???
И искаш пари за този сайт? По-скоро ти трябва да дадеш пари ...
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

netsurfer за човек с rep Power 9 това изказване беше доста неумислено! Нали целта е по лесен начин за изкарване на доходи. Разбирасе че човек би предпочел да стои по 2 - 3 часа на ден пред компютъра за 100 лева на месец от колкото да чисти входове. Недей да мислиш толкова ограничено. Човека си е пуснал много правилно обявата според правилата на форума и особено на темата "Колко струва един сайт". Сами сме написали че цената на сайта е приходите по 12 - 18 месеца. Не може да съдим цената на продавача, той най - добре си знае колко струва труда му.
Димитров - харесва ми сайта и смятам че ако направиш лек коментар по цената би зарадвал някой предприемач.
 
От: Продажба на популярен ИТ Сайт + още един сайт

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:

Горе