Цена на домейна + съдържанието на сайта + facebook страницата е: 15 000 лева.
Предлагам 150, останалите като мине короната :D
 
Здравей. Дай някакви данни за приходи, какъв е бизнес модела, може ли новият собственик да поеме на 100% юздите и да продължи с развитието му. Супер, че си дал технически характеристики, но много ще се интересуват от това да си я избият в следващите 1-2 години. Успех с продажбата. ;)
 
Здравей. Дай някакви данни за приходи, какъв е бизнес модела, може ли новият собственик да поеме на 100% юздите и да продължи с развитието му. Супер, че си дал технически характеристики, но много ще се интересуват от това да си я избият в следващите 1-2 години. Успех с продажбата. ;)
.
 
Последно редактирано:
С две думи сайта ви няма и приходи... Смешен сайт, в момента го отворих, началната страница некъв черен екран с неусшепна връзка с: https://0.0.0.1/
Трафика не е нищо кой знае какво за базата на месец, от адсенс сайта би мобъл да вади с този трафик не повече от 10евро месечно.. Визия: 0 ( 90% процента съм сигурен, че е самоделка ), СЕО: 1 от 10 точки, Функционалност на сайта: 3 от 10, бавен, качество на домейна, въпреки годините 3 от 10 точки.
Хора с къде къде по-качествени сайтове, и СЕО продаваха наскоро сайтовете си за цени между 2 и 5 000 лв.

ОБЕКТИВНО вашият сайт НЕ и НЯМА как да струва повече от 500 айде с триста зора, някой ако се излъже да даде 800 лв., само заради домейна че е на 8 години и има окей история ( не е наказван, баниран и т.н. тъмни работи ). ( Бих казал доста по-ниски предложения, но айде от мен да мине ).
АКо, казвам АКО ( ама то мирише сега ), си бяхте мръднали пръста, да му направите СЕО, поне някакво базово - линкчета, разпространение, повече социалки, Статии насам и натам с линк към сайта, някой да беше се погрижил за нелепия дизайн може би щяхте да имате шанс за по-големи цени.....( и пак нямаше да са близки до желаната от вас цена ).

Аз не вярвам тоя сайт да печели някакви пари, които да си струват покупката насайт за абсолютно невъзвръщаемата сума в текущото му състояние. Това е като да продавате позлатено кюлче ( прилича на злато, ама е мИтал бате ) и да твърдите, че това е истинско чисто злато....
П.П. Гледам някакви телефони и вайбъри дадени, докажете че има печалба, която би могла да избие с малкия трафик покупката на сайт за 15 бона. Би следвало, ако искате такива пари, сайта да може да ги възвърне за по-малко или една година.
ЗАЩОТО:
Реално един нов домейн и влагане на многократно по-малка сума, някой ще си направи чисто нов и привлекателен уебсайт, който ще генерира печалби, достатъчно добри, за да НЕ купува вашият сайт и да достигнат или надминат дори ( зависи как ще се разработи ) сумата, кяото търсите вие за вашия уебсайт. Тоест, никой не би дал такива пари, след като е наясно че с многократно по-малко ще получи многократно повече. ФАКТ
Вие не продавате развит бизнес, а някакъв забравен от Бога сайт. Сайта много ми прилича на някаква сателитка, имайки предвид чистите линкове долу във футъра. Я изкарал, я не някоя жълта "стинка" от буукинг ком афилиейт.
 
Последно редактирано:
Здравей, офертата е супер, аз продавам джанти за голф 3-ка и скъсаните си чорапи за 2 милиона, ако си навит може бартер, ти даваш сайта и доплащаш другото. :) Успех с продажбата.

Поздрави,
Станимир И
 
Никой не Ви е търсил мнението и коментарите. Запазете си го себе си. Ако искате може да изпишете още 100 злобни коментара офертата не се променя.
Човекът ти обобщи какво вижда потенциалния купувач, а ти ако искаш си прави изводите. Злобен коментар е този на грос майстора Станимир, но него имат навика да го взимат на сериозно. ;)
 
Хе, юношеската ми мечта беше за такъв сайт, плюс туристическо инфо. То тогава обаче 2000г.....
От туризъм имам голям опит, ама като гост :) , каква е ориентировъчната комисионна при реализирани продажби или при насочен клиент?
През 2022г. туризмът ще избухне яко, ама не се знае бг или европейския.
 
Радваме се, че за толкова кратко време, толкова хора се заинтересуваха и за това малко ще вдигнем цената. Офертата вече е 16 000 лева
В такъв случай, аз си пускам сайтовете за обяви за обща сума 70 000 лв. Срявнявай ки ги с твоя, моите трябва да струват толко а го еа :d
 
Радваме се, че за толкова кратко време, толкова хора се заинтересуваха и за това малко ще вдигнем цената. Офертата вече е 16 000 лева

Предлагам 150, останалите като мине короната :D
Поради големия интерес на конкуренцията, актуализирам офертата си 140 веднага, останалото след короната
 

Горе