Проект в Индигого търси помощ

bedio

Member
Надявам се темата да е за тук,
ако не е - не ми се сърдете, ще я преместят админите.

С моя скромен екип работим над проект за арадна игра.
Подробности тук:
https://www.indiegogo.com/projects/navvy-mobile-game-application/x/8079221

Всеки може да помогне. Било финансово, или с споделяне или харесване.
Ше се радвам и ще съ Ви признателен.

Navvy Splash Screen 022.jpg
 
Последно редактирано:
От: Проект в Индигого търси помощ

Само indiegogo ли върви за България от funding сайтовете ю/
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Супер, ама за да има по-голям шанс кампанията, е хубаво да покажете още неща - 2-3 илюстрации не значат нищо. Може би някакъв девелъпър видео дневник, демо, анимации и такива работи, които повече ще грабнат вниманието. Също така посоченият сайт не се отваря.
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Мерси за съветите и споделянето, повечето от тях ще ги оправим до края на седмицата.
Относно Видеото, няма много опции за видео за сега :)
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Шернато и от мен!
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Успех! Задължително обаче направете видео и може също така да пуснете един press release на английски език.
 
От: От: Проект в Индигого търси помощ

Мерси за съветите и споделянето, повечето от тях ще ги оправим до края на седмицата.
Относно Видеото, няма много опции за видео за сега :)

Напреднете малко с разработката, ясно че ви трябват пари, ама на базата на идея и няколко илюстрации ще е доста трудно. Поне това, което съм виждал в големите чуждестранни краудфъндин сайтове, е задължително атрактивно видео, в което са подчертани най-готините аспекти на играта, механиката й, геймплея. Дори да нямате работещо демо, все може да се направи някоя анимация, да се нарисува някое ниво и такива неща, които повече грабват окото.
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Като ми триете мненията трийте ми и подписката за темата дейба...
 
От: Проект в Индигого търси помощ

Ето малко скрийнове от играта


20150414005844-recap-sm.jpg chars-sm.jpg

Ще сми Ви благодарни ако ни подкрепите финансово. Сумата няма значение, а жеста. Благодарим предварително!
 

Горе