Пролетно почистване

Sammy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте, правя пролетно почистване на сайтовете ми

www.mobileskype.info - 50-70 посетителя на ден от гугъл, покачват се, може би ще стигнат до 100, направих редирект преди време. ПР 0, засега, от предишния домейн ще вземе ПР 3. Цена - 50 лв.
www.antireklama-bg.com - 55 - 90 посетителя на ден, пак от гугъл :D, седят си на едно място посетителите, но мисля че се покачват. ПР 2, нз защо очаква се 3ка на другия ъпдейт. Цена - 60 лв.
www.howtoconvert.info - посетители 5-6, понякога 21 не знам откъде идват. ПР 2, пак се очаква тройка, изглежда гугъл ми наказа акаунта във уебмастер туулс :D. Цена - 10 лв.
Обща информация: съдъжанието на всички е 100% уникално, посетителите на повечето са предимно от гугъл, опитвам се да ги монетизирам с гугъл адсенс, но нямам успех за съжаление :(
http://blog.e-tutorial.info/ - ПР 1 без оптимизация, 100тина посетителя на ден, няма приходи, предимно от гугъл са посещенията :) (върви със e-tutorial.info). Цена - 40 лв.

За повече информация - ЛС или в темата, антирекламата се продава спешно, защото домейна изтича на 8 май :)
 
От: Пролетно почистване

Здр,интересува ме mobileskype ,ако още се продава пиши на лични
 
От: Пролетно почистване

noproblem пиши ми на скайп dark_lord93 :)


Здр,ще огледам сайта по-добре тази вечер,че сега нямам време,но ако имаш др купувач го продай,аз още не съм сигурна.
Весел празник на всички :eek:
 
От: Пролетно почистване

за скайпа нямам купувач все още :)
Весел празник и на теб :)
 
От: Пролетно почистване

Никого не искам да обидя, нито да проваля нечия сделка, но все пак купувачът трябва да знае какво получава, а именно: click, като това разбира се, се случва при !avast AntiVirus Home Edition, която лично ползвам, предполагам по-голямата част от антивирусния софтуер не го засича и отваря страницата нормално..

Едит:

@Sammy, никакви лоши чувства към теб.

Честит Гергьовден! :)
 
От: Пролетно почистване

В момента сменям системата точно заради този гаф :)
 
От: Пролетно почистване

В момента сменям системата точно заради този гаф :)

Нз какво си сменил, но понеже видях, че сайтето вече не е в профилактика, информативно: положението е същото - иначе страниците се отварят нормално (т.е. браузерът не се затваря при избор на опцията "Abort Connection"), но това (визирам появата на съобщение за открит зловреден код) се случва при клик на която и да е връзка.. :(
 
От: Пролетно почистване

Изчистено е всичко или поне аз така мисля, провери пак :)
 
От: Пролетно почистване

И antireklama-bg.com е продаден вече. Остават 2 сайта, айде на пазарааа, койт' разбира тук се спира!
 

Горе