Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Кода е спечелен, честито на най-бързия! :)
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Да не е някаква уловка това? Точно преди ден ми стана любопитно и се опитах да се възползвам от промоция и ми излезе съобщение, че промоцията е отминала. А днес ми наспамили пощата? Що така, някаква неразбория...
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Не знам... може да са ги пуснали отново или да е било някакъв временен проблем. Но фактът си е факт, съжалявам, че не направих скрийншот, когато преди ден ме отрязаха. За втори път е това несериозно отношение и то в рамките на само десетина дни и вече ми писва, не искам се занимавам с тях. Ако бяха сериозни, нямаше да правят това. Ще си помисля дали ще се възползвам от техните услуги в бъдеще.

Ще използвам вече направената тема от Frik и както и tuger и аз предоставям моята промоция.

Два пъти похлопах на тяхната врата - и два пъти беше заключена. Успех на следващите!
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Не знам... може да са ги пуснали отново или да е било някакъв временен проблем. Но фактът си е факт, съжалявам, че не направих скрийншот, когато преди ден ме отрязаха. За втори път е това несериозно отношение и то в рамките на само десетина дни и вече ми писва, не искам се занимавам с тях. Ако бяха сериозни, нямаше да правят това. Ще си помисля дали ще се възползвам от техните услуги в бъдеще.

Ще използвам вече направената тема от Frik и както и tuger и аз предоставям моята промоция.

Два пъти похлопах на тяхната врата - и два пъти беше заключена. Успех на следващите!

Здрасти Странник,

Мисля, че се бъркаш нещо. Никакви проблеми не е имало относно промоцията ни, нито несериозно отношение и е факт, че над 400 потребителя се възползваха от промокодовете си. Днес беше изпратено допълнително писмо към всички, които не са ползвали кода си, като във самото писмо също беше отбелязан кода.

Би ли споделил кога и поради каква причина си отрязан и в какво си изпитал проблем? Повярвай ми, никога и по никакъв начин никой от екипа ни няма да си позволи да залости врата пред който и да е било.

Аз до колкото си спомням, лично ми писа ЛС в което каза, че не си се свързал по телефона с нас в навечерието на 17ти февруари, като аз ти писах и обясних, че е имало проблем с телефона, който минава през Orbitel, на който отговаряме.

Ще се радвам да изясним негативното отношение, което аз или екипа ми сме ти създали!

П.С. тук сме описали нужната информация относно промоционалните кодове - http://www.jump.bg/promotions/jumpbg-na-edna-godina.html т.е. да, кодовете са валидни до края на месец февруари, а именно 29/02/12!

П.С. - Никога не си позволяваме да спамим.

Поздрави и успех! :)
 
Последно редактирано:
От: От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Би ли споделил кога и поради каква причина си отрязан и в какво си изпитал проблем? Повярвай ми, никога и по никакъв начин никой от екипа ни няма да си позволи да залости врата пред който и да е било.

Преди ден опитах да се възползвам от промоция, избрах си хостинг план, понеже от промоцията ми се падна "50% отстъпка с допълнително 6 месеца безплатно". Въвеждах си всички данни, стигнах трети етап от промоцията, написах кода и ми излезе надпис: "Съжаляваме, промоцията изтече".

Съжалявам, че не направих скрийншот и сега не мога да си подкрепя думите. Но фактът си е факт. Нима не говори достатъчно това, че имам такава отлична награда от вас а не желая да се възползвам от нея, ще я предоставя на друг, а аз ще си купя по-скъп хостинг?

Не знам защо се е случило това, може да не сте виновни вие, а системата нещо да е дала грешка.

Който желае промоционалния код да ми пише на лична - подарявам го.
 
От: От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Преди ден опитах да се възползвам от промоция, избрах си хостинг план, понеже от промоцията ми се падна "50% отстъпка с допълнително 6 месеца безплатно". Въвеждах си всички данни, стигнах трети етап от промоцията, написах кода и ми излезе надпис: "Съжаляваме, промоцията изтече".

Съжалявам, че не направих скрийншот и сега не мога да си подкрепя думите. Но фактът си е факт. Нима не говори достатъчно това, че имам такава отлична награда от вас а не желая да се възползвам от нея, ще я предоставя на друг, а аз ще си купя по-скъп хостинг?

Не знам защо се е случило това, може да не сте виновни вие, а системата нещо да е дала грешка.

Който желае промоционалния код да ми пише на лична - подарявам го.

Уважавам мнението и желанието ти, моля единствено да не добавяш липсващи редове от language файла на системата ни. Единствения шанс подобен текст ("Кода за промоция който използвахте не е валиден, моля свържете се с нас за повече информация") да бъде изведен е в случай, че този промокод е ползван. Моля, имай предвид, че 1 код се ползва един единствен път.

Причина 2.Разбира се има и друго, че ако не си прочел внимателно условията ни, може да си избрал грешен период или просто услуга която не е включена в самата промоция.

Искрено съжалявам затова, че се е получило така с теб и моля имай предвид, че никога не подхождаме несериозно към клиентите си и се опитваме максимално да се грижим добре за тях. Също така, ако разбира се размислиш и имаш желанието да ни дадеш втори шанс, можеш да очакваш индивидуално отношение (стандарт при нас) и отворен за дискусия екип!

Успех!
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Не знам от какво беше това, сравнявах внимателно кода като го въвеждах, може и да съм сгрешил, макар, че не за първи път си вземам и домейн и хостинг и обикновено проверявам полетата които трябва да се попълнят. Както и да е - в момента не бих се възползвал от промоцията, но в бъдеще може и да го направя, нещата се променят и предполагам ще продължите да се развивате в положителна насока. Разбрахме се и на лична и мисля, че няма какво повече да пишем по темата, да злоупотребявам с вас и с другите.
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Код още има ли?
 
От: Промоционален код за 50 % намаление + атрактивни награди от Jump.bg

Не, промоцията изтече...
Но се надяваме се скоро пак да ни изненадат за някой празник...
 

Горе