Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

vassy

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Уважаеми колеги, предлагам на вашето внимание промоционален пакет за електронна търговия - "Премиум".
Пакета е предназначен за хора или организации развиващи електронна търговия в големи обеми и/или с много доставчици, складове и продукти или такива, които имат намерение да започнат бързо такъв бизнес.

Пакета включва:

  • Magento 1.7 и/или Prestashop 1.5 с конфигурация и готов шаблон по избор, настроен и пригоден за нуждите ви и качване от нас на до 100 продукта или комбинации
  • OpenERP 7.0 конфигуриран за вашата фирма, складове, доставчици, клиенти, покупки, продажби...
  • Пълна интеграция по между им
  • VPS с 4 vCores, 2GB RAM, 1GB vSwap, 100GB RAID10 Disk, 2TB Outbound BW, 1 IPv4 and 1 IPv6 (+1), OpenVZ/SolusVM, конфигуриран за нуждите ви, с инсталиран контролен панел, root shell достъп и SSH, локация в Амстердам (NL)
  • Домейн .bg
  • SSL сертификат (Domain validation)
  • 1 месец администриране
  • 20 часа обучение и/или техническа помощ
Пакета "Премиум" е с валидност 1 година, като всички регистрации при трети страни са на ваше име, т.е. имате пълен контрол над всичко. Промоционалната цена е 2998 лв. За всички членове на форума специална цена - само 2399 лв. (още -20%) и е валидна до 06.01.2014г. Възможните локации на VPS освен Амстердам са Los Angeles (CA), US или New York (NY), US. Възможен е още един IP адрес и разбира се и друг TLD (не .bg). Внедряването на OpenERP e само за електронната търговия и интеграцията. Възможно е пълно внедряване, включително POS за офлаин търговия в търговски обекти, но е предмет на допълнително договаряне.

Ако имате допълнителни въпроси, моля пишете в темата, на support [at] openerp.bg или на ЛС! Весели празници и успешен бизнес!

Edit: Нов модул за dropshipping. Възможно е интегрирането на OpenERP и с Prestashop.

ВАЖНО: Поради засиления интерес в последните дни на януари, удължаваме офертата до 28.02.2014 г.
 
Последно редактирано:
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Подигравате се направо. Какви са тези цени бе хора?
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

@DonMakaveli, с никого не се подигравам. Това все пак е промоционална цена и е валидна до 06.01.2014г. Офертата е насочена към хора със сериозен бизнес в електонната търговия или с планове за такъв. Не разбрах дали цената ви е висока или ниска.
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Ами колко е истинската цена? да знам колко ши спичеля от прИмоцията?
:lol:
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Моля хора без интерес да не спамят в темата!
@dintronix, ако желаеш пиши ми на ЛС за да ти обясня какво е внедряване и интеграция на ERP в една организация и дали би имал интерес, ако си стигнал това ниво на необходимост.
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Моля хора без интерес да не спамят в темата!
@dintronix, ако желаеш пиши ми на ЛС за да ти обясня какво е внедряване и интеграция на ERP в една организация и дали би имал интерес, ако си стигнал това ниво на необходимост.
И колко ще ми струва това обяснение, опс пак повдигнах темата без да искам :lol:

Първия ми пост в темата не е спам, защото ако правите прИмоция, трябва да е ясно за купувачите в какво се състои тази прИмоция
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Напави си труда да отвориш линка в първия пост. Обясненията няма да ти струват нищо, но поне ще си наясно дали имаш нужда от ERP в твоята организация. Ако си сам или с 2-3 служителя и имаш стотина продажби на месец, темата не е за теб.
P.S. Благодаря за Up-a, но нямаше нужда!
 
Последно редактирано:
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

И да кажеш после колко пакета са купени
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Не очаквам повече от 2-3 продажби тук.
За последните 2 месеца имаме 2 успешни интеграции с внедряване, но не чрез тази оферта, а цялостно. Предлагания пакет е за хора (или организации с подходящ екип) имащи някакъв опит в управлението на бизнес процеси със софтуер и основни понятия за администриране на сървъри и системи за електронна търговия.
С Magento работят предимно организации с намерения за сериозна и дългосрочна електронна търговия. Физически лица рядко избират тази система поради огромния и апетит за ресурси, но ако искат тази търговия да е бизнес, а не хоби, то това не би трябвало да ги спира.
Познавам добре повечето системи за електронна търговия и съм убеден, че Magento една от най-добрите (Magento enterprise е по-добра, но много скъпа). Интеграцията с ERP система е предпоставка за един завършен и работещ бизнес модел.
При варианта 1 човек - 1 магазин и малки обороти и/или малко продукти, ERP не е нужно.
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

цената е добра за това което предлагате ако се сравни с другите фирми на пазара които предлагат magento + интеграция.
само не мога да разбера openerp безплатна ли е? ако е безплатна какъв този free trial и после по 35 евро на човек на месец?
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

OpenERP е безплатна ERP система и е под лиценз AGPL 3. Това, което гледате е SAAS за Ентерпрайс версията и цената е за потребител на месец. Разлика между Ентерпрайс и Комюнити версиите на практика няма. 80% от модулите са комюнити, а отделно всичко е налично като сорс в launchpad.net. OpenERP 7.0 не отстъпва по нищо на Microsoft Dynamics, та дори на SAP. В бъдещата версия 8 е предвидено вграждането на Drupal и разширението му за електронна търговия с пълна интеграция. http://www.openerp.bg/images/videos/tc.ogv
 
Последно редактирано:
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

За мен е несериозно да се предлага подобна услуга с такава цена, а никъде по сайтовете да не присъстват фирмени данни ...
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

Цената си е съвсем нормална, като се има впредвид нещата които са включени в нея.
 
Re: От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

За мен е несериозно да се предлага подобна услуга с такава цена, а никъде по сайтовете да не присъстват фирмени данни ...

E как да не присъства ? има си и телефони и адрес на контакт формата, а името на фирмата го пише на всяка страница във футъра... можеби ще по ясно ако качат от футъра в контакт формата горе... телефоните и адреса са същите като на фирмата, а на сайта на фирмата на хоум страницата пише че опенерпбг е новия им проект...
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

* OpenERP България е част от Арском ЕООД, ЕИК 115865858
Понеже няма отделен фирмен сайт горното е в контакти в допълнителна информация.
Фирмата е пловдивска и е регистрирана през 2004 г.
В бизнеса с информационни технологии съм от 1983 г.
 
Последно редактирано:
От: Re: От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

E как да не присъства ? има си и телефони и адрес на контакт формата, а името на фирмата го пише на всяка страница във футъра... можеби ще по ясно ако качат от футъра в контакт формата горе... телефоните и адреса са същите като на фирмата, а на сайта на фирмата на хоум страницата пише че опенерпбг е новия им проект...

А фирмата е? Виждам телефони и адрес само, но не и фирмени данни - Име на фирмата, булстат, които според мен са задължителни.

Аз лично не бих дал такива пари, без преди това да проуча фирмата, на която ще възложа подобен проект. Тук не говорим за прост сайт или онлайн магазин.

ЕДИТ:
Отделно, фирмата, към която се води регистрацията на Artprofi се води с 0 осигурявани лица през 2012 година, която мисля, че не е и на негово име, като му гледам никнейма, както и други данни ...
 
Последно редактирано:
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

@ma57er, прочетете отново горния ми пост.
Понеже няма отделен фирмен сайт горното е в контакти в допълнителна информация.
@coolice, прав сте, може би трябва да преместя информацията на по видно място и с по едър шрифт.
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

@ma57er, прочетете отново горния ми пост.

@coolice, прав сте, може би трябва да преместя информацията на по видно място и с по едър шрифт.


В кеша на Гугъл, който е от 26 Ноември, точно тези данни липсват в Допълнителната информация ... за което лично си правя изводите след горният коментар.


Както и да е - не се заяждам, не хейтвам - просто съм на мнение, че за да се гради някакво име, не трябва да има скрито-покрито и с питане за 1000 неща да се научава някаква информация.

Това са си лично мои разсъждения и не ангажирам никой с тях.

Като цяло, успех с услугата - не съм засичал някой да я предлага в страната към момента.
 
От: Промоционален пакет Magento+OpenERP+интеграция+VPS+SSL+bg домейн...

В кеша на Гугъл, който е от 26 Ноември, точно тези данни липсват в Допълнителната информация ...
прав сте, информацията е добавена на 1 декември, преди да представя пакетите тук и на други места. И за какво скрито покрито говорим, достатъчно е да се погледне whois в Регистър.бг за openerp.bg, информация има и там.
Както и да е, не искам да влизам в полемика.
 

Горе