Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0

uslugi-stoineff.png


Здравейте,

пускам нова услуга. Изработка на статични рекламни уеб банери.

Защо са на по - ниска цена?

Защото ще ги поръчват само хора, които ги харесват и ще ми изпращат точно информацията, която ми е необходима, като няма да губим излишно време в кореспонденция, разправии и т.н..

На практика аз поставам даден дизайн в темата, и който има нужда от подобен (и го хареса) - поръчва. Така хем ще получи нещо, което му харесва, хем ще е на добра цена.

Какво се иска от вас?

Посочвате банера, който сте харесали и ми давате ваш текст и ваша снимка, която да сложа и ми превеждате 15 лв. (КИН): 7427845106

Като начало започвам с 3 банера от най - масовия размер: 300х250 px. (Очаквайте скоро и други стандартни размери)

1- 300х250

300x250-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B0.jpg


2- 300х250

%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B01.jpg


3 - 300х250

%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0.jpg


4- 300x600
Edu.jpg


Цената за календара е същата. Условието е да изпратите 12 снимки. Лого, урл. адрес и ваши контакти.

2016-Calendar-present.jpg


kalendar2016.png



НОВО! Само за 5 $!

%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%82%D0%B5-%D1%80%D0%B8%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B0.png

Корица за Фейсбук:
%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%86%D0%B0.jpg

За контакти на ЛС, или stoineff @ gmail . com

Ако пък сте харесали нещо, но размера е неподходящ, моля пишете в темата аз ще опитам да направя подходящ банер за нуждите ви, като цената остава същата, но мнението ви не ангажира нито вас с покупка, нито мен със задължителна изработка.

Надявам се да съм обяснил добре идеята си. С радост ще отговоря на всички (градивни) критики и препоръки.
 
Последно редактирано:
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Наистина ли си правиш реклама с банер, на който има Пеевски? Май ти куца маркетинга :)
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

10+ размера банера за 4-5 долара - цък
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Наистина ли си правиш реклама с банер, на който има Пеевски? Май ти куца маркетинга :)

Щом ти е направил впечатление значи работи.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

10+ размера банера за 4-5 долара - цък

Аз не продавам темплейт, а готов банер, който може да се използва от конкретна фирма. Това е все едно да напишеш, че темата на сайт и сайт са едно и също нещо. Освен това, цената, която съм дал е в пъти по - ниска от тази на която правя банери по принцип :)
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Адблокера блокира картинката заради размера в името си.

Ако някой я хареса ще я преименувам.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Успех с промоцията!
Аз понякога се замислям изобщо дали си заслужава да се работи на българския пазар, аз имах коментар от клиент на който му предложих същата цена на банер и кументара му беше, че цената е "твърде висока", м....у стара според мен и 5 лв е твърде високо за някой хора, ама клиенти всякакви, чужденците обаче не мрънкат толкова и за тях парата не е от значение, важно е да се получи качествено.
Сори за отклонението.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Преименувай го сега за да могат да я видят.

Променено.

Успех с промоцията!
Аз понякога се замислям изобщо дали си заслужава да се работи на българския пазар, аз имах коментар от клиент на който му предложих същата цена на банер и кументара му беше, че цената е "твърде висока", м....у стара според мен и 5 лв е твърде високо за някой хора, ама клиенти всякакви, чужденците обаче не мрънкат толкова и за тях парата не е от значение, важно е да се получи качествено.
Сори за отклонението.

За щастие, има и клиенти за които не е проблем да платят и 30 и 40 лв. за банер. А сам знаш, че веднъж след като се създаде концепцията доста по - лесно се правят и различните размери. А естествено, че всеки има право на избор на който му е скъпо просто не купува.
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Благодаря и за първата поръчка , а и за идеите, (скоро ще има и ФБ корица на същата цена)
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Даже и ще са без правописни грешки като горния... сега видях какво глупост съм написал
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Цената за календара е същата. Условието е да изпратите 12 снимки. Лого, урл. адрес и ваши контакти.

2016-Calendar-present.jpg


kalendar2016.png
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Благодаря и за първата поръчка , а и за идеите, (скоро ще има и ФБ корица на същата цена)
Колко скоро, че искам вече да поръчам?:)
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Колко скоро, че искам вече да поръчам?:)

Ще има до 2-3 дни :) Заплесвам се
 
От: Промо: Високачествени Уеб банери на цена от 15 лв.

Поръчах няколко ФБ корици и за пореден път съм повече от доволен от @stoineff.

Бе, с готини хора работата е песен. :) Благодаря на колегата за перфектната комуникация и точните забележки. Плати ми повече от предварително уговореното. Работил съм с много хора, но рядко ми се случва, с някой да уточняваме детайли по дизайна токова лесно. Успех в бизнеса!
 

Горе