Промо код за SuperHosting.BG

xvi_

Active Member
Здравейте,

Търся промо код за подновяване на хостинг план (СуперСтарт, 1 година) за SuperHosting.bg. Няма значение от процента на отстъпката. Ще съм благодарен, ако някой сподели.

Благодаря ! :)
 
антиспам защитата от Akismet сложи този пост за модерация :D сигурен ли си че искаш да се вържеш с хостинга си за цяла година особено като се ползва арахаична технология на хостинга
заради която генерираш голямо количество минути дори при малко покачване на постетителите...
 
От: Промо код за SuperHosting.BG

Ами, от 4 години използвам техните услуги и съм доста доволен. :) А защо пък да използват стара технология?
 
От: Промо код за SuperHosting.BG

А защо пък да използват стара технология?

Защото са факти, а не предположения!
 
От: Промо код за SuperHosting.BG

Ако е за фирмени сайтове или портфолио, няма проблеми. При изгледи да имаш някакво развитие като посещаемост обаче, може да береш ядове, както аз от личен опит видях.
 
Re: От: Промо код за SuperHosting.BG

Ами, от 4 години използвам техните услуги и съм доста доволен. :) А защо пък да използват стара технология?

ами преди 4 години всички хостинги почти позлваха suphp което заема малко рам но товари процесора повече и php то не може да бъде кеширано


в наши дни съвременните сайтове имат по високи изисквания към процесорната мощ но това лесно може да бъде компесирано с използване на fcgi /php-fpm с кеширане на пхп-то в опкод кешър като (APC, XCACHE, Zend Opcache - последния даже е вграден в ядрото на най новата версия на PHP 5.5) - цената при таква конфигуирация на хостинга е използване на повече рам но рамта е по евтина ... а процесорното натоварване пада 4-6 пътип понякога и повече...

освен това новото тясно място е уебсървъра апач, който е най-масов но е направен така че генерира доста натоварване дори и в последните си версии макар да има напредък с MPM-ти е далеч

другите уебсървъри не генерират такова натоварване затова по напредничавите хостинг фирми с цел да предложат по добра услуга за парите ползват различни от апач сървъри като се почне от Lite Speed който обаче е платен и вдига разходите на хостинг компанията (но поддържа хтаксес) или конфигурации апач с варниш кеш пред него или друг уеб сървър пред апача като nginx ...

дълго е да го обясня ако ти е статичен сайта или няма много посещения си ок иначе не е ок

ето това е темата за сайт на най големия 35.75 левов план за 22.75 ако го платиш за година ядящ, си всичките ресурси че даже и отгоре
Сайтът се срива тотално

и ето го същия сайт на
24.83 левов впс (като фирмата пуска дпълнителна отсъпка за форума предприемач от време на време)
VPS + Wp + W3 Total Cache - оптимизация

ядящ засега 2,5 - 8,5 процента от цпу ресурсите на впса

впс-а сетъпнат по форумни съвети както според мен трябва да се сетъпват хостингите... и даже не използва най агресивните възможности за оптимизация
 
От: Промо код за SuperHosting.BG

Сайта ми прави не повече от 300 уникални посещения на ден. Както казах от 4 години държа този сайт при superhosting и не съм имал никакви технически проблеми. Ако може вече да се отнасяте по темата. :)

Благодаря !
 
От: Промо код за SuperHosting.BG

Благодаря на екипа на superhosting.bg, които ми предоставиха код за остъпка. ;)
 

Горе