Промо код от ГоДадди за -$1

nuni

Active Member
Нов промо код за 1$ - PRESIDENT

Use Code: PRESIDENT and get your $1 (plus icann) .COM domain. Details Below. Don't forget to remove the website tonight auto add-on.

Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*
Applies to the first year only of new or transfer registrations. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to new Go Daddy customers, one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or at 11:59 PM on March 20, 2011 (whichever comes first). Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer.
* Plus ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.

Your discount will be applied in your shopping cart.



-Regards
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

+Реп, ако има желаещ да ми купи 1 домейн, ще му платя чрез пейпал предварително. Имам проблем с картата.
 
Последно редактирано:
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Нема такъв карък, купих 6 домейна и половин час след това купон .. миналия път пак така :(
Имаш реп от мен, ще го използвам. 1 домейн на един акаунт нали ?
.... Да, само 1 домейн на 1 акаунт
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Някой ползва ли кода, че нещо не ми го приема :(
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

По едно време почти пробачка. Показа ми 2 долара и нещо, добави ми website tonight глупостта. Махнах я и кода стана невалиден ;)
И от тогава неще изобщо
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Благодарим на nuni за кода, но има нещо, което трябва да се уточни - ако искате домейн за $1.99, трябва да купите и website tonight package (нещо такова), което струва и то към $11.
Само домейн за $2 не може да се купи!
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

пу дева ... ни бачка изтървахми авантата :)
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Благодарим на nuni за кода, но има нещо, което трябва да се уточни - ако искате домейн за $1.99, трябва да купите и website tonight package (нещо такова), което струва и то към $11.
Само домейн за $2 не може да се купи!

Домейна излиза 1 долара и 20-ина цента. Вчера си работеше след "Delete" на website tonight, и то на стар акаунт.
П.П. Кода вчера бачкаше и за .org, който излизаше 61 цента
 
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Добре, Viko. Може би бройките са се изчерпали..сега иска 1.99 за домейна и още няколко бъка за .. нощния уебсайт..
Поздрави!
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Промо код от ГоДадди за -$1

Домейна излиза 1 долара и 20-ина цента. Вчера си работеше след "Delete" на website tonight, и то на стар акаунт.
...
Потвърждавам.

И вече чекам следващата примоция :) .
 

Горе