Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

Valentinn

Active Member
Здравейте,
на jump хостинг съм и искам да променя max_execution_time в php.ini от 30 на 9999, но след като го сменя не дава никакъв ефект. По принцип трябва да се рестартира апачето, но не знам как е тяхната система. Писах на съпорта, а те ме пратиха към техническа поддръжка, пратих им запитване, но съм им писал и преди, но не ми беше отговорено, за това реших да питам и тук. Ако някои има идея как да стане това, знам и че собственика на компанията има регистрация тук, ще съм му много благодарен :)
 
От: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

Лол!
Не знам кой е този хостинг, но съм сигурен че няма да намериш нито един шаред хостинг на който да ти позволят да направиш това безумие.
 
От: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

Писах на съпорта, а те ме пратиха към техническа поддръжка, пратих им запитване, но съм им писал и преди, но не ми беше отговорено, за това реших да питам и тук.

Привет,

писал си на отдела по продажби, а не на съпорта, нормално е да те пратят там където трябва. Направих си труда да потърся дали си писал и не сме ти писали, но не откривам, ако обаче откриеш подобно нещо, моля изпрати ми го на [email protected] за да ти добавя 1 година безплатен абонамент на хостинг сметката, която ползваш.

М/у другото, освен че колегата е писал на запитването относно php.ini - тук също има описание - http://help.jump.bg/izpolzvane-na-sobstveno-php-ini/ :)
 
Re: От: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

Привет,

писал си на отдела по продажби, а не на съпорта, нормално е да те пратят там където трябва. Направих си труда да потърся дали си писал и не сме ти писали, но не откривам, ако обаче откриеш подобно нещо, моля изпрати ми го на [email protected] за да ти добавя 1 година безплатен абонамент на хостинг сметката, която ползваш.

М/у другото, освен че колегата е писал на запитването относно php.ini - тук също има описание - http://help.jump.bg/izpolzvane-na-sobstveno-php-ini/ :)

Здравей,
отговориха ми на гмайла и всичко е точно :) А когато им писах не беше от акаунта, ще потърся в гмайл пощата, ако го намеря ще ти пиша :)

Поздрави,
 
alex разрових се у пощата си, обаче не открих писмо което не сте ми отговорили, но открих едно което не са ми отговорили суперхостинг, може да съм ви объркал с тях, за което съжалявам ако е така :) Не съм целял да пускам компромати, всъщност съм много доволен от услугите ви :)

Поздрави,
 
От: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

JUMP.BG са супер, от доста време не съм ги занимавал с нищо, понеже всичко върви перфектно :)
 
От: Re: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

alex разрових се у пощата си, обаче не открих писмо което не сте ми отговорили, но открих едно което не са ми отговорили суперхостинг, може да съм ви объркал с тях, за което съжалявам ако е така :) Не съм целял да пускам компромати, всъщност съм много доволен от услугите ви :)

Поздрави,

Разбира се, няма проблем. Не съм и имал мнение за целта ти, просто предполагам разбираш защо се интересувам явно от такива неща. Правя и правим всичко възможно да няма проблеми и най-вече не отговорени запитвания или неща, които биха попречили нормалната работа да нашите клиенти и в случая теб :)
 
От: Промяна на php.ini файл - JUMP.BG

И отговорът за твоят проблем е:
http://php.net/manual/en/function.set-time-limit.php

П.П.:
За скриптове, които се очаква да работят в background с часове, като стойност се слага "0", което означава без лимит. Не е препоръчително за php скрипт за apache на shared hosting, тъй като не можеш да рестартираш apache-то.
 

Горе