Промяна на Skype име...

От: Промяна на Skype име...

Не. (Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.)
 
От: Промяна на Skype име...

Не, но можеш да си свалиш файл с координатите на абонатите ти, така след като си създадеш нов скайп няма да ги загубиш.
 
От: Промяна на Skype име...

Не,аз просто исках да си направя нов скайп и да прехвърлям всички абонати в новия и това не е проблем,обаче проблема е когато половината абонати не са онлайн за да ме добавят или с някои да не си говоря.. Аи не искам да останат абонати в стария скайп затова исках така... Понеже името е направено когато бях на 12-13 години и е малко детско...
 
Re: От: Промяна на Skype име...

Понеже името е направено когато бях на 12-13 години и е малко детско...

Пука ли ти? Цъкна на иконката до аватара ми и виж моето какво е :) Да не мислиш, че преди 5-6 години като го създадох съм мислил, че някой ден ще го ползвам и за работа?
В интерес на истината - все ми е тая, не прякора определя човека, а това което показва и може, така че хич не се притеснявай.
 
От: Промяна на Skype име...

Да ,това е ясно..но понеже когато някой иска да ме потърси много по лесно ще ме намери ,но карай ,каквото това
 
От: Промяна на Skype име...

не знам ко се оплаквате при положение че моята е по-тежка :)
Написах първото нещо което ми дойде на ум за скайп име...
и то беше прякора на застаряваща фолк звезда и това при положение че не съм фен на чалгията...
Просто това беше първото появило се и го написах... тогава скайп беше прохождащ...
кой да знае че ще изпревари ICQ :)
 
От: Промяна на Skype име...

Хората са казали , а аз ще повторя - не... Но това е официално , не официално то се намира във базата данни на скайп, и ако влезнеш в нея... Но има едно АКО ;) !
 

Горе