Продава се: Публикации и прес релийзи в технологичен сайт

Актуализация: сайтът за отслабването е с нов собственик и всички статии остават непокътнати с връзките. За нови поръчки може да пишете на @Spyrax :)

Честито на новия собственик! :)
 
Актуализация: сайтът за отслабването е с нов собственик и всички статии остават непокътнати с връзките. За нови поръчки може да пишете на @Spyrax :)

Честито на новия собственик! :)
Благодаря, искам да добавя, че Петя е професионалист, всяка сделка мина чисто и точно с нея и след сделките винаги помага с каквото може.

На този етап ще запазя цените както са си, но както всичко друго, в бъдеще може да има леко завишение. Стари връзки няма да барам, както описа Петя.

Нека всеки, който има интерес да пише на ЛС или в темата.
 
Благодаря, искам да добавя, че Петя е професионалист, всяка сделка мина чисто и точно с нея и след сделките винаги помага с каквото може.

На този етап ще запазя цените както са си, но както всичко друго, в бъдеще може да има леко завишение. Стари връзки няма да барам, както описа Петя.

Нека всеки, който има интерес да пише на ЛС или в темата.
И аз съм доволна точен е работихме заедно за кратък период но останах очарована :)
 
Новият собственик ми публикува статия в сайта - https://www.inter-reklama.com/ . Много бързо и качествено реагира и ми свърши работа.
Пак бих полвал сайта за публикации. И препоръчвам новият собственик - spyrax . Не се колебайте!
И аз съм доволна точен е работихме заедно за кратък период но останах очарована :)
Мерси за любезните отзиви. Нека, който има интерес да пише в темата или на ЛС.
 
За да не отварям нова тема, актуализирах първия пост. Темата включваше публикуване на текстове в три сайта. Тъй като @Spyrax създаде собствена тема относно двата придобити сайта, реших да поддържам офертата за третия сайт, който е на технологична тематика. :)

Сайтът ще се поддържа от мен до продажбата му.
 

Горе