Продава се: Публикации и прес релийзи в технологичен сайт

petya77

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
@Spyrax Тъй като вече двата сайта са моя собственост реших да направя чисто нова тема, с актуализирани и променени цени.


НОВАТА ТЕМА: https://www.predpriemach.com/threads/Публикации-в-сайт-за-маркетинг-и-отслабване.90684/
[...] Актуализация
За да не отварям нова тема, актуализирах поста. Темата включваше публикуване на текстове в три сайта. Тъй като @Spyrax създаде собствена тема относно двата придобити сайта, реших да поддържам офертата за третия сайт, който е на технологична тематика. :)


Добавям сайт на технологична тематика, който стартирах по време на състезанието през април 2021 г., организирано от хостинг компанията Jump.bg. Публикациите са безплатни (все още). Изискването е да са тип анализ - не по-кратък от 450 думи или прессъобщение (прес релийз) с минимална стандартна дължина 220 думи. Една текстова връзка.

Сайтът е PressNotes.net: DA11, PA27, MT3
 
Последно редактирано:
Поздравления за супер готините оферти Петя! Задължително мисля да се възползвам в бъдеще. :)
 
Благодаря на @inspektora за проявения интерес към офертата и възползването му от нея. :)

Темата е актуална.
 
Темата е актуална. И нещо интересно относно "дупките" на пазара:

Веднъж професор по маркетинг попитал студентите си:
- Ако искате да отворите щанд за хотдог и бихте могли да имате само едно предимство пред вашите конкуренти, какво би било то?
- Местоположение! Качество! Ниски цени! Най-добрият вкус!
Студентите продължили, докато накрая им свършили идеите. Те се спогледали и зачакали професорът да проговори.
Професорът се усмихнал и отговорил:
- Гладна тълпа.


Така, че щандът може да е мобилен. :)
 
Актуализация: сайтът Интер Реклама е с нов собственик, като всички статии остават непокътнати с връзките. За нови поръчки можете да пишете на @Spyrax :)
 
Актуализация: сайтът Интер Реклама е с нов собственик, като всички статии остават непокътнати с връзките. За нови поръчки можете да пишете на @Spyrax :)
Благодаря за актуализацията Петя. Ще се опитам да развия самият сайт/проект напред и нагоре, а наистина всички статии ще останат както са си и ще си векуват, платени, не платени, няма значение.

Нека, ако някой има интерес да се възползва от нови поръчки, да пише на ЛС. Цените публикувани от Петя ще останат както са си за момента и са видим на първият пост в темата.
 
Знам, че ще се грижиш за отрочето ми като писано яйце. :) Успех и с кеф да го задвижваш!

Причината да се разделя със сайта, както и с други онлайн дейности, е радикална промяна в начина ми на живот, която отлагах известно време. Мъчно ми е, но интуицията ми подсказва други пътища. :)
 
Закупих статия в https://www.inter-reklama.com - цена / качество офертата е най-добрата, на която можете да попаднете! А новият собственик @Spyrax ми съдейства веднага (въпреки че имах доста проблеми със статията) и всичко се случи много бързо и точно. Силно препоръчвам на всеки, който търси сайт за link-building!
 
Закупих статия в https://www.inter-reklama.com - цена / качество офертата е най-добрата, на която можете да попаднете! А новият собственик @Spyrax ми съдейства веднага (въпреки че имах доста проблеми със статията) и всичко се случи много бързо и точно. Силно препоръчвам на всеки, който търси сайт за link-building!
Благодаря за откровеното мнение. Нека, ако някой друг има интерес, да пише на ЛС.
 

Горе