Предлагам: Публикуване на статии и линкове/Средставата са за проект

mitkohristov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Предлагам публикуване на статия+линк и само линк в сайт, който е насочен към дамите. (виж подписа)

Параметри на сайта:
PA - 29
DA - 18
TF - 24
CF - 14

GTmetrix:
PageSpeed Score - 63%
Yslow Score - 52%

Google Dev
PageSpeed Insights:
- Mobile - 68/100
- Desktop - 85/100

Повечето трафик към сайта идва от социалните мрежи. На месец посещенията са малко между 1000 и 3000. Много е относително.

Според мен сайта е добър откъм оптимизационна гледна точка, а не толкова ако търсите трафик.

Изисквания и пояснения:

- Статия+линк - ваша статия (минимум 500 думи) + линкове (до 2) + уникалност над 90%
- Само линк - всяка седмица публикуваме статии. Ще споделям тук каква е темата на публикацията, а някой ако иска подробна информация, ще му предоставя да прочете цялата статия. Ако му допада съдържанието и хареса статията, ще ми предостави линк и ние ще го поставим, където той/тя прецени. Да поясня, че статиите са минимум 600 думи.

Цени:
- статия+линк -
8 лева
- само линк - 10 лева

Начин на плащане:
- банков превод
- easyPay
- еконт

Допълнителна информация:
Всички събрани средства (ако има такива разбира се ) ще бъдат използвани за проекта, който подготвям заедно с Клуб Млад Предприемач и Икономически Университет Варна. Проекта се казва - "Dolls Academy" и ще представлява академия изцяло за жени/дами между 16 - 26 години, които искат да се развиват в сферата на предприемачество/бизнеса, да придобият меки умения, да развият себе си и да научат как наистина се случват нещата в реалната среда. Ще бъдат поканени менторки/лекторки, които ще бъдат буквално от средите на бизнеса или такива с дългогодишен опит в корпоративния свят. Ще се опитаме финалното събитие на академията, да го направим отворено и за гости. Нека кажем, че ще се опитаме да постигнем TED формата. Няма да бъде лесно със сигурност. Очаква ни много работа :)

ЗАБЕЛЕЖКА:
Запазвам си правото да не публикувам определени статии или линкове.
 
Здравейте колеги!

Да ъпдейтна малко информация:

- Двама колеги от форума вече се възползваха от услугата, за което им благодаря!

Тази седмица темата на статията, която ще пуснем за линк е: "7 начина да станете по-добри в преговорите" . Имате време до събота!

Ако някой се интересува от нея, нека да ми пише! Успешна седмица от мен!

НЕ Е АКТУАЛНА!!!
 
Последно редактирано:
Здравейте колеги!

Тази седмица темата на статията, която ще пуснем за линк е:

5 Лесни стъпки към по-висока продуктивност

Имате време до събота!

Ако някой се интересува от нея и иска повече информация, то нека да ми пише!

Поздрави!

НЕ Е АКТУАЛНА!!!
 
Последно редактирано:

Горе