Публикуване на статии с до 2 линка

slavchev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
113   0   0
Здравейте,

Предлагам публикуване на ваши статии в мой сайт, с до 2 изходящи линка, които ще стоят вечно. Статиите си ги пишете вие, дължината трябва да е над 300 думи и да са поне 85% уникални. Цената е 15 лв, като материалът ще бъде разпространен във Фейсбук, Гугъл +, Туитър и Свежо.нет. Сайтът е koch.bg.

При интерес, пишете в темата или на ЛС!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Пиши ми на ЛС да се разберем. И аз искам да се възползвам :)
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Направихме няколко публикации. Препоръчвам колегата с 2 ръце :):roll:
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

статиите излизат в серпа, сайтовете му имат трафик ( много добра алекса), препоръчвам заслужава си за цената :)
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

статиите излизат в серпа, сайтовете му имат трафик ( много добра алекса), препоръчвам заслужава си за цената :)

Благодаря :)
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Поръчах от колегата и съм много доволен. Бърза и лесна комуникация, сайтовете са му поддържани и на ниво. Препоръчвам!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Поръчах от колегата и съм много доволен. Бърза и лесна комуникация, сайтовете са му поддържани и на ниво. Препоръчвам!

Надявам се скоро да работим пак :roll:
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Абсолютно бързо и лесно се работи със Славчев. Сайта е много поддържан, с хубав трафик, а и споделянето по социалните канали си е голям плюс.
Заслужава си да се поръча статия от него. Със сигурност ще поръчвам пак, много съм доволен!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Абсолютно бързо и лесно се работи със Славчев. Сайта е много поддържан, с хубав трафик, а и споделянето по социалните канали си е голям плюс.
Заслужава си да се поръча статия от него. Със сигурност ще поръчвам пак, много съм доволен!

Същото важи и за полтаргайста :)

Поръчвайте, не се срамувайте
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Неопределен срок, за сега си важи, пиши когато искаш статия :)
 

Горе