Пускате ли ТОТО?

mvmrik

Well-Known Member
Интересно ми е, дали предприемачите разчитат на такъв тип печалба? Аз съм пускал ТОТО 2-3 пъти преди доста години и нищо не съм спечелил :) Като цяло не играя на никакви хазартни игри, защото шанса да спечеля ми се вижда доста минимален. Въпреки това, на едно такова нещо може да се гледа като на инвестиция - даваш, за да получиш повече. Ако сте печелили нещо, споделете! Какво ви е мнението за този вид игри и дали има полза от тях? Естествено, че техните организатори печелят най-много, но понякога се случва и някой случаен играч да извади късмет. Един познат навремето беше спечелил апартамент от лотарията, а билета с който спечели беше първия в живота му :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

аз пускам всеки тираж по един фиш 5/35 - 1.65 лв., просто за душевно равновесие. Харесва ми нумерологията. Тази година имаше един период от няколко поредни седмици, печелих 4-рки всеки тираж в четвъртък, малки от по 25 до 60 лева. Равносметката - избил съм си парите за цялата година с малко отгоре, никога не съжалявам, че не съм спечелил.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Не съм отдавна, но бях спечелил петица преди години от третото теглене, когато го имаше още. Едно число до шестицата, много долно :(
 
От: Пускате ли ТОТО?

На мен ми е интересно, погледнато дългосрочно, дали въобще си заслужава. Имам един познат, който всеки месец дава по 100 лева за фишове, прави разни системи и т.н. Печелил е няколко петици, но ми каза, че го прави вече повече от 20 години. Със сигурност е дал повече пари, отколкото е получил.
 
От: Пускате ли ТОТО?

В сайта на тотото са пуснали опция за игра онлайн. Стана ми интересно и реших да се регистрирам, но като видях какви данни ми искат, се отказах :) За пръв път виждам такова чудо, да се иска толкова информация при регистрацията - https://toto.bg/index.php?lang=1&pid=register
 
От: Пускате ли ТОТО?

обявиха го преди няколко дни, ако не ме лъжи паметта на 27 Дек. Aз лично съм резервиран за този момент да си пусна фиша онлайн докато не минат 1-2 месеца. Всъщност как измъкна този линк - в основното меню на тото.бг го няма.
 
От: Пускате ли ТОТО?

В сайта на тотото са пуснали опция за игра онлайн. Стана ми интересно и реших да се регистрирам, но като видях какви данни ми искат, се отказах :) За пръв път виждам такова чудо, да се иска толкова информация при регистрацията - https://toto.bg/index.php?lang=1&pid=register
:shock::shock::shock::shock::shock:
Отдели си половин час за регистрацията
 
От: Пускате ли ТОТО?

Преди години един дядо ми беше разправял една история:
"Казва от 40 години всеки тираж пускам фиш, една година реших да подаря един фиш на бабата за нова година,но не пропуснах да се застраховам като пуснах същите числа и за мен:),шото току виж бабата ударила шестица и ме зарязала...", та тотото си е жив комар :mrgreen:, аз един лев не съм ударил от късмет,като не броя 2,3,5 кинта печалби от билети предимно :)
Тъкмо ме подсети да пусна фиш за нова година туку виж съм ударил кьоравото в крайна сметка които играй пичели,който не играй лапа д.....я
 
От: Пускате ли ТОТО?

обявиха го преди няколко дни, ако не ме лъжи паметта на 27 Дек. Aз лично съм резервиран за този момент да си пусна фиша онлайн докато не минат 1-2 месеца. Всъщност как измъкна този линк - в основното меню на тото.бг го няма.

Като дадеш на "Играй ТОТО онлайн" го има - горе вдясно.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Имаше някакви статистики, шанса да спечелиш шестица от тото беше нещо от рода на 1: 14-15 000 000, но това не пречи все някой да я удря тая шестица, случайно ми попадна пред тв-то, когаот бях, като казаха че някой е ударил джакпота днес - 2 милиона и нещо...
 
От: Пускате ли ТОТО?

Имаше някакви статистики, шанса да спечелиш шестица от тото беше нещо от рода на 1: 14-15 000 000, но това не пречи все някой да я удря тая шестица, случайно ми попадна пред тв-то, когаот бях, като казаха че някой е ударил джакпота днес - 2 милиона и нещо...

Да, аз също го видях днес. Шансът наистина е изключително минимален, но ако не се пусне фиш и той изчезва. Ако разчитахме само на случайността, бих се пробвал, но мен ме притеснява друго - измамата. Няма как да забравя двете поредни тегления с еднакви числа.
 
От: Пускате ли ТОТО?

С тези лични данни, които искат за онлайн-игра, човек е по-добре да се моли никога да не спечели шестица. Може да не стане милионер, но поне ще живее спокойно.
 
От: Пускате ли ТОТО?

когато се сетя пускам обикновен фиш 6/49 , две кафета по малко ;)
 
Аз съм играл Еврошанс и да ви кажа късмета там според мен е по-голям.. Спечелих с 20 стотинки 20 кинта и спрях да играя :lol:

Но имам 1 познат с 1 лев хвана 3 бона...

Хваща се и там.. въпреки, че и там е каръшка работа, НО доста често си избиваш фиша ;) и си на 0 примерно.. или някой лев печалба
 
От: Пускате ли ТОТО?

А, да видим ша ви направили нещо впечатлени у тоа клип - гледайте фнимателно.
Жокер - не става дума за топката дето "уж неще да влезе".

Тираж 91 от 15.11.2012 г. при рекорден джакпот от 8 472 000 лв

[video=youtube;yLv5605skeU]http://www.youtube.com/watch?v=yLv5605skeU[/video]
 
От: Пускате ли ТОТО?

Пича зне кое число следва след 42 и ги умеша малко четиредесет и пет и пет хаха
А иначе според мен системата е проста работи се с вакум и въздух под налягане,кое става пускаме малко вакум да го засмуче което не става малко реверс и го издухваме.

Спомням си преди време беше станал скандал в Италианската телевизия мисля,когато някакво дете теглело печелившите числа и те предварително изстудили топките и казали на детето да тегли само студените, а бе където играят големи пари винаги има "игра"
 
От: От: Пускате ли ТОТО?

А, да видим ша ви направили нещо впечатлени у тоа клип - гледайте фнимателно.
Жокер - не става дума за топката дето "уж неще да влезе".

Тираж 91 от 15.11.2012 г. при рекорден джакпот от 8 472 000 лв

[video=youtube;yLv5605skeU]http://www.youtube.com/watch?v=yLv5605skeU[/video]
Ме хванах къде е измамата
 

Горе